28.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Jíloviště si zastřílelo, novostrašecké trápení režíroval Václav Janoušek

8

Fotbalisté Jíloviště prohráli na jaře pouze dvakrát, a to proti Kralupům a Podlesí. Připsat si další vítězství chtěli zelenobílí proti Novému Strašecí. Domácím se to po hladkém průběhu podařilo a Bubáci odjížděli z Jíloviště dokonce se sedmigólovým nášupem.

Dominance domácích a dva přesné zásahy

Favorizovaní domácí byli od začátku utkání jasně lepší. Soupeře z Nového Strašecí přehrávali ve všech směrech a dostávali se do šancí.

První, kdo dokázal zužitkovat gólovou příležitost, byl ve 13. minutě Václav Janoušek, který se trefil povedeným volejem po centru Rady.

V 19. minutě centroval tentokrát z druhé strany František Janoušek, který na zadní tyči našel Ondřeje Waltera, a ten pohodlně zvýšil na 2:0.

Ve zbytku prvního poločasu měl tři vyložené šance David Malý, pokaždé ale ve finální fázi selhal.

Hosté se v prvním poločase dostali do zakončení jednou, když proti střele musel zasahovat brankář Páleník.

Výsledkem tak bylo poločasové skóre 2:0 pro domácí mužstvo.

Hattrick Janouška

Jíloviště nadále dominovalo i ve druhé půli. Důkazem toho byl třetí vstřelený gól, o který se v 50. minutě postaral Václav Janoušek.

V 59. minutě zvyšoval stejný muž už na 4:0, a dokonal tak hattrick.

O šest minut později se o slovo přihlásil také Jakub Kučera, který přesnou střelou k tyči navýšil náskok svého týmu už na pět branek.

V 77. minutě to bylo 6:0. Svůj čtvrtý přesný zásah v utkání přidal po centru na zadní tyč hlavou Václav Janoušek.

Zápas uzavřela sedmá branka v novostrašecké síti, o kterou se v 89. minutě postaral podruhé v utkání Jakub Kučera.

Jíloviště tak rozebralo fotbalisty Nového Strašecí a zvítězilo vysoko 7:0.

TJ Jíloviště
Tomáš Šorna: Z naší strany naprostá dominance po celý zápas. Přetavili jsme svou převahu do několika gólů, i když si myslím, že to na konci mohl být i dvouciferný výsledek. Nové Strašecí jsme nepustili vůbec do ničeho a vítězství odpovídá průběhu zápasu. Naprostá spokojenost s výkonem i s výsledkem.

D. Páleník [-] - O. Walter [-] , D. Malý [-] (65. H. Siegl [-] ) , T. Šorna [-] , J. Kučera [-] , J. Hotový [-] (58. Š. Frank [-] ) , V. Janoušek [-] (88. M. Wágner [-] ) , J. Rajnoch [-] , F. Janoušek [-] (58. O. Vrabec [-] ) , J. Rada [-] , M. Rajnoch [-]