14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Březí-Březké na závěr porazil Radostín B

10

Březí-Březské si připsalo proti Radostínu B domácí výhru a zakončilo sezónu v horní polovině tabulky

Domácí o dva góly lepší

První branku za domácí tým zaznamenal v 27. minutě Dominik Urbánek. S precizním zakončením se trefil do sítě soupeře a poslal tak svůj tým do vedení 1:0. To byl pro Březí-Březské-Radostín důležitý impuls, který jim dodal sebedůvěru a motivaci.

Ve 34. minutě přidal další gól David Dostál a navýšil tak náskok svého týmu na 2:0. Hráči soupeře se snažili odpovědět, ale domácí obrana byla pevná a nedovolila jim snížit rozdíl.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první. Domácí tým měl navrch a svým aktivním přístupem kontroloval průběh hry. Ve 60. minutě pak přišla další radost pro Březí-Březské-Radostín, když se střelecky prosadil Jiří Chlup a zvýšil skóre na 3:0. Tímto gólem byl zápas prakticky rozhodnutý.

TJ Březí-Březské
P. Drápela [-] - J. Jobánek [-] (64. R. Štěpánek [-] ) , J. Gruber [-] (64. T. Habán [-] ) , M. Holánek [-] , R. Šmarda [-] - M. Sysel [-] (64. P. Lysoněk [-] ) , J. Chlup [-] , D. Dostál [-] , M. Hřebíček [-] (69. Z. Vala [-] ) , D. Urbánek [-] - O. Broža [-] (46. S. Tvarůžek [-] )

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
D. Homola [-] - J. Marek [-] , M. Láznička [-] , Š. Pták [-] (61. O. Vítek [-] ) , J. Marek [-] , L. Dvořák [-] , J. Willisch [-] , J. Svoboda [-] , D. Invald [-] , P. Koudela [-] , R. Doležal [-]

Hráči zápasu: P. Drápela - J. Willisch .
Počet diváků: 72. Rozhodčí: MENCLER Luboš - CRHA Antonín (N), JELÍNEK Pavel (N).