19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

10. D. Jaroš , 21. T. Vomela , 29. V. Musil , 34. D. Jaroš , 74. D. Jaroš , 83. V. Musil
16

Rudolec si připsal proti Počítkám B jasnou domácí výhru 6:0

Domácí rozhodli již v první půli

Rudolec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Počítek B.V minulém kole oba týmy svoje zápasy kvůli podmáčenému terénu neodehrály. Počítky si ale spravili chuť v págteční dohrávce, když poprvé v sezoně zvítězily a to na hřišti Pohledec 4:2. Na podzim se oba celky rozešly smírnē v poměru 1:1. Tradiční dopolední zápas začal za příjemného fotbalového počasí domácím náporem, když v 10. minutě otevřel skóre David Jaroš -1:0. Domácí byli při chuti a ve 21. minutě přidal druhou branku Tomáš Voněla -2:0. Ve 29. minutě Vladimír Musil nasměroval domácí celek ke třem bodům -3:0. Do konce poločasu ještě domácí přidali ještě jednu trefu, kdy se ve 34. minutě trefil podruhé v zápase David Jaroš -4:0.

Domácí ještě skóre navýšii

Ve druhém poločase se již hrálo jen o skóre rozhodnutého zápasu. Branky však padaly pouze do hostující branky. V 74. minutě nejprve zvyšoval na 5:0 hattrickem David Jaroš a na konečných 6:0 zas druhou brankou v zápase upravil v 83. minutě Vladimír Musil.