16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Vedoucí Velké Meziříčí C zvítězilo nad Rudolcem

18

Velké Meziříčí C si připsalo proti Rudolci povinnou výhru 3:1

Domácí o gól lepší

Velké Meziříčí C přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Rudolce. V minulém kole si vedoucí celek soutěže připsal povinnou výhru 7:1 na půdě Počítek B. Rudolec naopak na svém hřišti nestačil na Měřín B, kterému podlehl 1:3. Na podzim se radovali z výhry 6:1 hráči Velkého Meziříčí C. Zápas ve Velkém Meziříčí se hrál za aprílového počasí. Domácí celek jako favorit zápasu se samozřejmě snažil rozhodnout o své výhře již v první půli. Hosté však byli odolným soupeřem a dokonce domácí tÿmu dokázali vstřelit branku a to zásluhou Michala Zmeškala že 42. minuty. Za domácí byl však při chuti Jaroslav Krejčí, který se prosadil dvakrát v 16. a 32. minutě, jehož dva gólové příspěvky znamenaly poločasové vedení 2:1. O osudu zápasu tak po prvním poločase nebylo zdaleka ještě rozhodnuto.

Domácí si výhru pojistili

Ve druhém poločase hosté dlouho drželi šanci na bodový zisk. Jednobrankové vedení Velkého Meziříčí se mohlo domácímu týmu vymstít, ale nakonec vstřelil v 73. minutě uklidňující branku Filip Musil a zkušené céčko Velkého Meziříčí si již další výhru za postupem do Okresního přeboru vzít nenechalo a zvítězilo 3:1.