15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Měřín B zvítězil v Rudolci

19

Rudolec si připsal na svém hřišti proti Měřínu B prohru 1:3

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Fotbalisté Rudolce přivítali na svém hřišti rezervní tým z Měřína. Na podzim zvítězil Měřín před vlastními fanoušky celkem snadno 4:1. Zápas se hrál za solidního jarního počasí. Po počáteční oťukávané otevřel skóre zápasu ve 20. minutě hostující Jan Krčál -0:1. Domácí však byli vyrovnáným soupeřem a ve 27. minutě vyrovnali i skóre, když se do střeleckých statistik zapsal  Roman Chytal -1:1. To byla také poslední gólová trefa prvního poločasu, takže o osudu zápasu měla rozhodnout druhá půle.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase byly oba celky blízko vedoucí brance, ale obě obrany byly pevné. Když už se zdálo, že by se oba celky rozešlou smírnē, poslal v 84. minutě opět hosty do vedení Lukáš Vokurka -1:2. Domácí pak otevřeli obranu, čehož využil v 89. minutě Bohuslav Horký a hosté si po výhře 1:3 připsali první jarní výhru.