14.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Dvakrát dva

10. L. Garaja , 21. L. Garaja (p.) , 45. E. Bulejko , 73. E. Bulejko
2

Luhačovice možná některé diváky hodně překvapili a dva hráči dali po dvou gólech.

Luhačovice vpalili několik gólů

Luhačovice uvítali na svém hřišti tým TJ Sokol Francova Lhota. Luhačovice začínají od začátku zápasu útočit. V 10.minutě se jim povedlo vstřelit gól. Lukáš Garaja zkusil z obležení protihráčů poslat balón do brány. Je to gól! Velké překvapení ze strany diváků s zvýšení skóre na 1:0 pro domácí Luhačovice. Minutu po 10.minutě Lukáš Garaja zvyšuje svoje i týmové skóre na 2:0. Trefuje nařízenou penaltu od sudího Petra Zpěváka. Faul na Petra Pukýše na konci 32.minuty u velkého vápna končí přímým kopem. Rozehrávku si bere na starost Robert Zimek. Tomu se střela však nepovedla a míč letí vysoko nad bránou Luhačovic. O 5 minut později se do standartní situace dostali i domácí. Na straně bílých se postavil do hlavní role Jan Kořenek. Hosté stavi velkou zeď a jsou připraveni. Střelu těsně nad zemí ale chytá Lukáš Spitzer z týmu Francovy Lhoty. Míč mu ale vypadává z ruk. Blíží se k němu Erik Bulejko. Nakonec však nic je v bezpečí Spitzerových rukavic.

Druhý poločas začíná po přestávce z výsledkem 3:0 pro domácí Luhačovice. V 60.minutě hosté vystřelil na branku. Golman Jakub Slovák ale středu odráží do autu. Následuje rohový kop obrana domácích zlikviduje do hřiště

FK Luhačovice
J. Slovák [-] - G. Danquah [-] (67. M. Hyžík [-] ) , A. Löbb [-] (74. M. Bernátek [-] ) , J. Kořenek [-] , D. Marchenko [-] (79. J. Jelínek [-] ) , A. Popelka [-] , E. Bulejko [-] , A. Tejnský [-] (67. R. Slobodian [-] ) , J. Kryšpín [-] (46. M. Kořének [-] ) , L. Garaja [-] , O. Červenka [-]

TJ Sokol Francova Lhota
L. Spitzer [-] (46. A. Trčka [-] ) - M. Trochta [-] (46. K. Trlica [-] ) , R. Zimek [-] (46. O. Filák [-] ) , O. Mikulín [-] , T. Filák [-] , M. Chmela [-] , L. Matůš [-] , L. Filák [-] (75. M. Rösner [-] ) , P. Juráň [-] , P. Pukýš [-] (46. T. Kovář [-] ) , R. Matušinec [-]

ŽK: 49. A. Tejnský - 54. M. Chmela , 69. O. Mikulín .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: ZPĚVÁK Petr - KOTAČKA Rostislav, SCHNÜRMACHER Filip.