24.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Opatov jasně přehrál Mohelno

7

Opatov si připsal na svém hřišti proti Mohelnu jasnou výhru 4:0

Domácí o tři góly lepší

Zápas začal za krásného počasí. Oba celky měli stále o co hrát tak bylo jasné že nás čeká zajímavý duel. Byl to domácí Opatov kterému vyšel vstup do utkání a již ve 12 minutě skóroval Zdeněk Daniel. 1:0 . V 19 minutě hostující hráč fauloval v pokutovém území Opatovského útočníka a byla nařízena penalta, kterou proměnil Miroslav Kšír . 2:0. Hosté směrem dopředu moc neukázali , za to Opatovští borci byly při chuti a hned v 21 minutě zvýšil Silvestr Wasserbauer. 3:0. Do konce poločasu už to byl hodně boj a žádný další gól nepadl.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jak skončil první. Až v 60 minutě skóroval po druhé v utkání Silvestr Wasserbauer. 4:0 Mohelno si i přes snahu nevytvořilo za celý zápas jedinou gólovou šanci. Tudíž po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli 4:0 pro domácí. 3 body opět zůstali zaslouženě domácím v Opatově.

FK Opatov
J. Plaček [-] - F. Šinkovský [-] , P. Jirka [-] (71. J. Doležal [-] ) , S. Wasserbauer [-] (77. M. Kravka [-] ) , L. Zbožínek [-] , R. Novotný [-] (71. M. Řezáč [-] ) , Z. Daniel [-] (60. M. Šaroun [-] ) , M. Ježek [-] , A. Švaříček [-] , M. Kšír [-] , J. Tekal [-]

TJ Mohelno
J. Světlík [-] - M. Dvořák [-] (70. P. Cejpek [-] ) , F. Staněk [-] , J. Sladký [-] , P. Ležák [-] - R. Hošek [-] (46. J. Kavan [-] ) , V. Kolesa [-] , P. Šanda [-] , M. Ondráček [-] - J. Dvořák [-] (46. F. Meluzín [-] ) , R. Ostrý [-] -

ŽK: 54. R. Novotný , 58. Z. Daniel - 20. M. Dvořák , 25. V. Kolesa , 83. R. Ostrý , 85. J. Sladký .
Hráči zápasu: S. Wasserbauer - R. Ostrý .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: KALINA Oldřich - HORÁČEK Jakub (N), SPURNÝ Karel (N).