23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Mohelno doma přestřílelo Rapotice B

9

Mohelno si připsalo proti Rapoticím B výhru po zlepšené druhé IV poměru 5:3

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Mohelno přivítalo na svém hřišti rezervu Rapotic. Utkání se odehrálo za pěkného slunečného počasí.

Úvod vyšel domácím na výbornou hned ve 2. minutě se prosadil Marek Ondráček. I poté to byli domácí, kteří byli aktivnější, ale žádnou ze šancí nevyužili. A tak si vzal míč hostující Michal Šmarda, protlačil se mezi trojicí bránících hráčů a zavěsil přesně mezi tyče.

Domácí si vzali vedení zpět v 27. minutě, kdy se po krásném centru prosadil hlavou Luboš Drápela. Poté se odehrávala pasáž bez zajímavějších šancí. Hostům se podařilo znovu vyrovnat v 41. minutě zásluhou Michala Matouška.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Druhý poločas začal studenou sprchou pro domácí, i přes to že byli aktivnější, inkasovali v 55. minutě znovu z nohy Michala Šmardy a Rapotice se poprvé v utkání dostaly do vedení.

Netrvalo dlouho a aktivita domácích byla zúročena. V 60. minutě se z pokutového kopu prosadil Petr Horký a byl to znovu on kdo v 65. minutě poslal domácí do vedení. Na konečný stav 5:3 ještě navýšil v 75. minutě Marek Ondráček. Mohelno si připsalo do tabulky zaslouženě další 3 body, nutno uznat, že to bylo náročné utkání a body to byly opravdu vybojované.