22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Opatov doma porazil Koněšín

10

Opatov si připsal proti Koněšínu velmi cennou domácí výhru  2:1

Domácí se ujali vedení

Zápas začal za vytrvalého deště který neustoupil celý zápas. Domácí Opatov začal zápas lépe a hned v 7 minutě vsítil branku v posledních zápasech ve formě hrající Petr Jirka .1:0.. Oba týmy si vytvořili několik nadějných šancí ale gólmani byly na svých místech. Tudíž se do poločasové pauzy šlo za stavu 1:0 a hosté měli šanci ve druhém poločase se zápasem ještě něco udělat.

Domácí ještě skóre navýšili

Do druhého poločasu hostě vstoupili aktivněji ale byl to domácí Opatov který vstřelil druhou branku utkání o kterou se postaral Zdeněk Daniel. 2:0 Do konce zápasu se hosté snažili o vyrovnání ale podařilo se jim jen snížit zásluhou Pavla Čermáka v 88 minutě. 2:1 . Poslední minuty si už domácí pohlídali a slavili 3 body.

FK Opatov
J. Plaček [-] - M. Šaroun [-] , S. Wasserbauer [-] (80. M. Kravka [-] ) , J. Horáček [-] , M. Řezáč [-] , M. Kšír [-] , Z. Daniel [-] (68. J. Doležal [-] ) , F. Šinkovský [-] , P. Jirka [-] (82. V. Eliáš [-] ) , M. Malík [-] , A. Švaříček [-]

TJ Koněšín
M. Macháček [-] - P. Čermák [-] , K. Nováček [-] , J. Svoboda [-] , T. Dokulil [-] , L. Lazárek [-] , D. Doležal [-] , M. Králík [-] (68. M. Kakur [-] ) , J. Meczl [-] , S. Horký [-] , P. Zahradníček [-]

Hráči zápasu: J. Horáček - K. Nováček .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - NOVOTNÝ Roman (N), FORTELNÝ Jaromír (N).