21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

12. M. Hobza , 57. M. Hobza , 59. M. Roupec
7

Šebkovice B si připsaly proti Radoticím velmi cennou výhru 3:0

Domácí o gól lepší

Šebkovice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Radotice. Na podzim se oba celky rozešly smírnē v poměru 3:3. První branku zápasu zaznamenal Michal Hobza v 12. minutě, čímž uvedl Šebkovice B do vedení 1:0. Tento úvodní gól přinesl domácímu týmu potřebnou dávku sebevědomí a přispěl k vyššímu tempu hry.

Domácí ještě skóre navýšili

Michal Hobza se stal opět hlavním protagonistou ve 57. minutě, když dokázal prostřelit brankáře soupeře podruhé v zápase a přidat druhý gól pro Šebkovice B. Jeho skvělá forma se nezastavila, a tak svým týmovým kolegům poskytl ještě větší náskok.

Třetí branku pro Šebkovice B vstřelil Michal Roupec ve 59. minutě. Jeho přesná střela na branku nedala šanci brankáři soupeře a utvrdila vítězný náskok domácího týmu.

Tým Radotice se snažil zvrátit průběh zápasu a snížit náskok soupeře, ale nebyl schopen se prosadit. Šebkovice B si udržely pevnou obranu a předvedly také dobrou kombinační hru, která jim přinesla vítězství.