19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Okříšky B vyhrály v Radoticích

12

Radotice si připsaly proti Okříškám B další porážku v poměru 0:2

Hosté o gól lepší

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Okříšek B. V minulém kole oba týmy svoje zápasy kvůli podmáčenému terénu neodehrály. Na podzim zvítězily na vlastním hřišti Okříšky 4:1. V prvním poločase se odehrávala vyrovnaná partie. O jedinou branku se postaral hostující Dočkal ve 34 minutě.  Využil závaru po rohovém kopu, kdy k němu propadl balón a okříšský stoper ho nekompromisně poslal do sítě.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas byl v dominanci hostující Benfiky. Problém však byl klasicky v proměňování šancí. Těch za druhou půli bylo na dva zápasy. Pojistka přišla po krásné kombinaci deset minut před koncem.

SK Huhtamaki Okříšky B
1.Tomáš Beneš, levý obránce - 2.Michal Večeřa, stoper: 1. Šancí bylo tolik, že kdyby s náma hrál Zlatan, byl by po dnešku nejlepší střelec soutěže. Domácí nás prakticky neohrozili a když byl nějaký náznak, skvělé zasáhl gólman. Vyhráli jsme zaslouženě. 2. Se štěstím jsem si nedal letos další vlastňák. Byl bych adeptem na kopýtko sezóny. Nicméně si myslím, že výhra je zasloužená, i když to byly nervy až skoro do konce. Jedna standardka mohla všechno změnit, vše jsme však vzadu krásně uhráli.