19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Čáslavice se Slavicemi nezaváhaly

12

Čáslavice si připsaly proti Slavicím klidnou  domácí výhru

Domácí o dva góly lepší

Čáslavice přivítaly na svém hřišti fotbalisty Slavíc.V minulém kole oba týmy svoje zápasy kvůli podmáčenému terénu neodehrály .Na podzim skončil vzájemný zápas jednoznačnou výhrou favorizovaných Čáslavic v poměru 8:0. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Prvních dvacet minut jakoby se oba soupeři oťukávaly než začaly padat první branky. Ve 20. minutě vše odšpuntoval domácí kanonýr Patrik Růžička -1:0. O dvě minuty později se opět trefil Růžička, ale tentokrát Michal -2:0. A do třetice Růžička , a to jmenovitě Patrik, který ukončil plodnou čtyřminutovku -3:0. Hosté alespoň ve 37. minutě dokázali Tomášem Kalábem snížit na 3:1.

Domácí ještě skóre navýšii

Vstup do druhého poločasu vyšel domácím exelentně. Ve 48. minutě nejprve zvyšoval na 4:1 Marián Klika. V 52. minutě pak zaznamenal hattrick Patrik Růžička -5:1. Když v 54. minutě přidal další branku Milan Rada vypadali hosté na ručník. Jenže domácí již za rozhodnutého stavu mohli ubrat na plynu a dokráčeli si pro jasnou výhru 6:1.