16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Studenec zvítězil v Rapoticích B

14

Rapotice B si v domácím zápase proti Studenci připsaly porážku 2:4

Oba týmy vstřelily po jedné brance

První jarní domácí zápas Béčka začal smolně , tak dlouho jsme před vápnem soupeře otáleli se střelbou, až přišel z odkopu, už ve třetí minutě, rychlý protiútok a Mrňa poslal Studenec do vedení. Zasloužené vyrovnání přišlo v 26.min, kdy dostal Šmarda pěkný míč za obranu a přeloboval brankáře.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Druhá půle začala ztrátou na polovině hřiště, zatím co domácí reklamovali faul, tak stoper Rousek prošel neatakovaný středem a z 35m se krásně trefil k tyči 1:2. Ještě jednou dokázali domácí vyrovnat , k míči se ve vápně dostal Šmarda a přízemní střelou na zadní tyč, prostřelil všechno, co stálo v cestě 2:2.Chleba se lámal vzápětí, nejprve přišel únik a centr Adama Chatrného, který ale jeho bratr Aleš  z malého vápna neuklidil do sítě a následný odkop nedokázali dva bránící hráči odvrátit , míč se dostal za obranu k osamocenému Kučerňákovi a ten si věděl rady.Závěrečná snaha o vyrovnání skončila v 90.min. poslední brankou, kdy z brejku přetlačil Matějek ,téměř z brankové čáry ,jak bránícího hráče, tak brankáře.