23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

26. F. Tomek , 28. F. Tomek , 67. F. Tomek , 85. F. Tomek , 86. O. Horký - 49. M. Doležal
10

Náměšť B doma podle předpokladů zvítězila nad Jaroměřicemi 5:1

Domácí o dva góly lepší

První branku utkání zaznamenal ve 26. minutě hráč domácího týmu Filip Tomek. Tomek se dokázal prosadit po pěkné akci, kterou vytvořili jeho spoluhráči. Tato branka povzbudila domácí fanoušky a dodala týmu ještě více sebedůvěry.

Jen o dvě minuty později, ve 28. minutě, se opět prosadil Filip Tomek a zvýšil skóre na 2:0 ve prospěch Náměště B. Tentokrát se jednalo o individuální výkon hráče, který se dokázal prosadit přes obranu soupeře a zakončit svůj útok gólem.

Domácí ještě skóre navýšili

Hned v 49. minutě se skóre změnilo, a to ve prospěch Jaroměřic. Michal Doležal se prosadil a snížil na 2:1. To poskytlo hostům potřebnou injekci sebevědomí a doufali, že se jim podaří otočit zápas ve svůj prospěch.

Náměšť B však neztratila svou herní pohodu a v 67. minutě se dostala opět do dvougólového vedení. Filip Tomek proměnil svou šanci a navýšil skóre na 3:1. Tato branka otřásla soupeřem a posílila domácí tým v jeho snaze udržet si vedení. Závěrečné minuty druhého poločasu přinesly ještě dvě další branky pro Náměšť B. Ve 85. minutě se opět prosadil Filip Tomek a zvýšil na 4:1. O pouhých 60 sekund později se do střelecké listiny zapsal i Ondřej Horký, který přidal pátý gól pro domácí tým.