18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Bedřichov překvapil Moravské Budějovice

30

Domácí nezvládli druhý zápas v řadě. Pětku od Bedřichova však čekal málokdo.

Hosté po půli vedli

Dohrávka se domácím vůbec nevydařila a o kvarteto hráčů z vyšší soutěže posílená rezerva Bedřichova opanovala utkání. Mladíci z bedřichovského áčka začali úřadovat již ve druhé minutě, kdy po rohu otevřel účet utkání hlavičkou Došek - 0:1. V patnácté minutě po centru z pravé strany se opět hlavou prosadil Homola - 0:2. Poté si vytvořili šance i domácí, ale Svobodovi se hlavička na malém vápně nevydařila a jeho další střela netrefila prostor branky. Stejně tak se „dařilo“ v zakončení Kosmákovi při jeho dvou pokusech. V poslední minutě radost hostí ze třetí branky zastavil zvednutý praporek lajnového signalizující ofsajd.

Hosté si vedení pohlídali

Druhý poločas začal opět aktivní hrou hostí a v 55. minutě utekl po levé straně od půlící čáry domácí obraně Homola a podstřelil padajícího golmana - 0:3. V 72. minutě po dalším úniku Homoly a přesné střele Doška to bylo již 0:4. Kalich hořkosti museli dopít domácí až do dna, když v 82. minutě si Kolman všiml postavení domácího brankáře na velkém vápně a ze třiceti metru ho přeloboval - 0:5. Nadělil tak budějovickým nepopulárního bůra.

SK Moravské Budějovice
SK Moravské Budějovice (FB): Áčko dnes v dohrávce s Bedřichovem hodilo celou sezonu do koše.

TJ Sokol Bedřichov B
TJ Sokol Bedřichov (FB): Juniorka zvládla vítězně dohrávku a udělala důležitý krok k záchraně nejnižší krajské soutěže.

M. Novák [-] - J. Kosmák [-] (61. O. Fedra [-] ) , K. Svoboda [-] (76. O. Busta [-] ) , J. Kodajek [-] (66. M. Premar [-] ) , M. Neubauer [-] , M. Řepa [-] (61. M. Premar [-] ) , M. Pařízek [-] , J. Horecký [-] , P. Benda [-] , J. Čech [-] , V. Novotný [-]

T. Bartoň [-] - O. Lapeš [-] , A. Samek [-] , K. Jahoda [-] , M. Albrecht [-] - Š. Homola [-] (74. V. Vařbuchta [-] ) , V. Došek [-] , J. Hruška [-] - T. Havlík [-] , M. Kolman [-] - J. Göth [-]

ŽK: 65. V. Novotný - 45. Š. Homola .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SVOBODA Ondřej - MAAR Michal, VELC Štěpán.