20.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

22. Z. Mucha , 63. M. Kolda - 33. V. Maleta
15

Domácí sice jednou vedení ztratili, ale to druhé dovedli k vítěznému konci.

Po půli nerozhodně

Budišov přivítal na domácím hřišti hosty z HFK Třebíč. Od začátku zápasu byli hosté z Třebíče více na balónu a kontrolovali hru, ale žádnou větší šanci si nevytvořili. Domácí se prosadili po ukázkové brejkové situaci, kterou proměnil Zdeněk Mucha - 1:0. Hosté z Třebíče vyrovnali ve 33. minutě, kdy domácí zahrávali rohový kop, hostující obrana jej odvrátila a poslal do brejku útočníka Maletu, který všem utekl a prostřelil Bajera - 1:1. Do konce poločasu zůstalo skóre stejné.

Domácí po přestávce rozhodli

Druhý poločas byl velice bojovný a soubojový, vyplývá z toho i celkových 10 žlutých karet v zápase. Skóre se měnilo v 63. minutě, kdy si na Sedláčkův roh naběhl Kolda a hlavou překonal brankáře - 2:1. Hosté z Třebíče už nedokázali najít recept na domácí obranu a brankáře Bajera, a tak zápas skončil 2:1 pro domácí tým.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Těžký a bojovný zápas, který moc fotbalové krásy nenabídl. Ale tři body zůstávají doma, a to je důležité. Musíme rychle zregenerovat a ve středu nás čeká další těžké utkání, kdy máme dohrávku s juniorkou Velké Bíteše.

P. Bajer [-] - M. Kolda [-] , O. Mucha [-] , R. Pavlatovský [-] , S. Dušovský [-] , R. Hrádek [-] , Z. Mucha [-] (56. T. Svoboda [-] ) , R. Šťáva [-] , M. Sedláček [-] (89. J. Kozuň [-] ) , T. Nováček [-] , L. Berka [-]