18.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Bedřichov trápil llídra

14

Zápas se odehrál na umělé trávě v Třešti a domácí lídra tabulky notně potrápili.

Domácí po půli vedli

Favorita duelu zaskočili domácí už v druhé minutě. Pas Götha si zpracoval Tesař, utekl po lajně, poslal centrovaný míč napříč vápnem, kde ho se štěstím a ve skluzu dopravil do sítě Došek - 1:0. Hosté si první čtvrthodinu vůbec nevěděli rady s domácím obranným valem, obehrávali jejich defenzívu kolem dokola, ale první šanci si vypracovali po rohu, kdy trestuhodně po odraženém balónu ho nedokázali uklidit do sítě. Po 22 minutách museli domácí střídat. Zraněného Šánu nahradil v brance Bartoň.

Hosté v závěru rozhodli

Sedm minut po pauze srovnal Hobza, ale za další dvě minuty byl na konci rychlého kontru Tesař a domácí opět vedli - 2:1. Jenže pak přišla krutá poslední čtvrthodina hracího času, kdy hosté postupně vstřelili tři branky a výsledek utkání otočili ve svůj prospěch - 2:4.