17.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

27. M. Kožený , 36. M. Hladík , 46. M. Souček - 90. M. Souček (vl.)
12

Domácí potvrdili tři body ze Šebkovic a slaví tři body.

Domácí po půli vedli

Na první branku čekala rozsáhlá družina domácích fanoušků až do 27. minuty, kdy skákající balon z hranice malého vápna usměrnil do levého dolního rohu branky Kožený - 0:1. Na obdrženou branku záhy navázala sporná situace z 31. minuty, kdy se po souboji Kittlera s Krčálem na hranici velkého vápna odporoučel prvně jmenovaný do sprch. Hosté v deseti do poločasu ještě jednou inkasovali, když se ve 36. minutě trefil Hladík - 0:2.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhého poločasu naskočili hosté nejhorším možným způsobem. Ve 46. minutě se po chybě obrany prosadil pěknou střelou na přední tyč domácí kapitán Souček - 0:3. Zápas se od té chvíle za rozhodnutého stavu dohrával, šancí bylo na obou stranách jako šafránu. Až po rohu z 90. minuty si hlavičku Kovaříka do vlastní branky srazil Souček a ukončil tím utkání - 1:3.