18.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2022-2023

43. V. Šmíd - 32. J. Skryja (vl.) , 81. M. Venc
6

Humpolec B nepotrvrdil formu z pohledu a prohrál s předposledním Rozsochatcem

V prvním poločase po brance na obou stranách

Domácí Hupomlec chtěl potvrdit vítězsví v Pohledu, ale na mokrém povrchu se nedařila kombinace i díky menšímu nasazení a aktivitě. Hosté zvolili taktiku nakopávaných míčů a díky výškové převaze se to vyplácelo. První branka padla ve 32 minutě, kdy si neštastně po rohu Rozsochatce srazil míč do vlastní brány Skryja. Humpolci se podařilo srovnat z ojedinělé akce ve 43 minutě kdy zimní posila Marian Blaško vyslal do úniku Vojtěcha Šmída, který zkušeně překonal brankáře Bílka 1:1.

Druhý poločas vyhrál Rozsochatec

Ve druhém poločase Humpolec zvýšil aktivitu, ale vypracované vyložené šance nedokázal Blaško ani dorostenec Hypš proměnit. 83 minutě dokázal využít chyby v obraně Humpolce Martin Venc a rozhodl, že se 3 body odváží do Rozsochatce.

AFC Humpolec B
Martin Zet (trenér): Vůbec se nám nedařilo v koncovce, což mělo vliv na výsledek zápasu.

M. Krupička [-] - M. Blaško [-] , K. Melmuka [-] (46. D. Kříženecký [-] ) , A. Zástěra [-] , M. Hypš [-] , J. Paťha [-] , . Hrala [-] , V. Šmíd [-] , J. Skryja [-] , M. Kratochvíl [-] , L. Havel [-]

TJ Sokol Rozsochatec
A. Bílek [-] - M. Venc [-] , J. Jelínek [-] , D. Pelikán [-] , P. Čížek [-] , J. Pekárek [-] , V. Halák [-] , M. Halák [-] , M. Dočkal [-] , V. Brož [-] , L. Plodík [-]

ŽK: 84. M. Kratochvíl - 23. J. Jelínek , 58. P. Čížek , 68. M. Venc , 76. M. Halák .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: DOSKOČIL Pavel - VAŠÍČEK Jaroslav, MASOPUST Václav.