DOSKOČIL Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žirovnice - Ledeč 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
FŠ Třebíč - Chotěboř 0:2 (0:2) 05.11. 15:00 -
Pacov - Nové Město B 3:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
AFC B - Přibyslav 1:0 (1:0) 14.10. 10:30 -
Rapotice - Žďár B 5:0 (3:0) 07.10. 15:00 -
Vel. Meziříčí B - Bystřice 2:2 (1:2) 01.10. 14:00 -
Kamenice B - Ant. Důl 3:1 (1:0) 28.09. 15:30 -
Okříšky - Žďár B 5:3 (2:3) 26.08. 16:30 -
Sapeli - Ledeč 1:1 (0:0) 13.08. 10:30 -
Košetice - Štoky 4:6 (1:1) 10.06. 10:15 -
Nová Ves - Chotěboř 2:4 (1:2) 28.05. 16:30 -
Havl. Brod B - Lípa 3:2 (2:1) 27.05. 10:00 -
Lípa - Kostelec 1:1 (1:0) 21.05. 16:30 -
Kamenice - Nové Město B 5:2 (3:1) 14.05. 16:30 -
Nové Město B - Polná 1:2 (1:1) 07.05. 16:30 -
Chotěboř - Sapeli 3:2 (1:1) 23.04. 16:00 -
AFC B - Rozsochatec 1:2 (1:1) 16.04. 14:00 -
Kouty - Budišov-Nárameč 2:3 (0:1) 09.04. 15:30 -
Okříšky - Rapotice 0:1 (0:1) 01.04. 15:30 -
Telč - Havl. Brod B 1:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
Sapeli - Nová Ves 1:2 (1:0) 30.10. 10:30 -
Košetice - Kostelec 3:3 (1:0) 22.10. 14:30 -
Stonařov - Bohdalov 2:3 (2:0) 16.10. 15:00 -
Náměšť - Rapotice 0:2 (0:1) 09.10. 15:00 -
Pacov - Mírovka 2:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Nová Ves - Dukovany 6:1 (3:0) 25.09. 15:30 -
Pacov - Světlá 5:0 (4:0) 18.09. 15:00 -
Chotěboř - Ledeč 1:2 (0:0) 17.09. 15:30 -
N. Rychnov - Pohled 3:0 (2:0) 11.09. 16:00 -
Nové Město B - Sapeli 3:3 (2:1) 04.09. 16:00 -
Třešť - Telč 3:3 (0:1) 03.09. 13:00 -
Rapotice - Okříšky 0:3 (0:2) 21.08. 16:30 -
Ledeč - Náměšť 4:2 (1:0) 14.08. 16:30 -
Náměšť - Ledeč 3:4 (2:1) 04.06. 16:30 -
Štoky - Světlá 1:5 (0:2) 28.05. 16:30 -
Šebkovice - Jemnicko 4:1 (2:1) 22.05. 16:30 -
Nová Ves - Náměšť 5:0 (4:0) 15.05. 16:30 -
Vel. Meziříčí B - Nové Město B 2:1 (2:0) 24.04. 14:00 -
Bedřichov - Ledeč 2:2 (1:1) 16.04. 16:00 -
Přibyslav - Vel. Meziříčí B 3:3 (1:3) 03.04. 15:30 -
Kouty - Počítky 2:0 (0:0) 27.03. 15:00 -
Chotěboř - Nová Ves 1:2 (0:0) 30.10. 14:30 -
Leština - Kamenice 1:5 (1:5) 24.10. 14:30 -
Třešť - Světlá 0:2 (0:1) 17.10. 14:30 -
AFC B - N. Rychnov 3:4 (1:0) 02.10. 15:00 -
Nová Ves - Okříšky 3:0 (3:0) 19.09. 15:30 -
Moravec - Jemnicko 1:5 (1:2) 11.09. 16:00 -
Dobronín - Rozsochatec 1:1 (1:1) 04.09. 14:30 -
Mírovka - N. Rychnov 4:2 (1:2) 21.08. 16:30 -
N. Rychnov - Světlá 0:6 (0:3) 14.08. 15:30