23.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Mladý a rychlý tým z Lub si připsal vítězství na hřišti Veřechova

6

Na kvalitním trávníku ve Veřechově se odehrálo utkání, ve kterém hosté z Lub demonstrovali svou sílu.

Taktická podívaná v první půli

Luby nastoupily s mladými, rychlými a běhavými hráči. Domácí tým se se stavbou sestavy trápil již před zápasem. První poločas byl ve znamení taktického zvládání hry ze strany Veřechova, který dokázal většinu útoků hostů neutralizovat dobře organizovaným vykrýváním prostorů. Díky tomu a veřechovskému brankářii se první poločas obešel bez branek.

Nástup hostů do druhé půle rozhodl

Na začátku druhého poločasu přišel protiútok hostů a Martin Hrach hlavou rozvlnil síť. Veřechovský tým se poté ocitl v ještě větších potížích, když se jeden z jejich hráčů zranil. Domácí tedy museli dohrávat zápas v početní nevýhodě.Veškeré naděje na zisk bodů pro Veřechov utnul v 75. minutě Marek Havlovic, který zvyšoval vedení hostů na 2-0. Na konec přidal ještě třetí branku Přemysl Voráček. Rezerva Lub tak zaslouženě zvítězila 3-0.