Start porazil Starou Říši a slaví postup!

6

Před téměř sedmi stovkami diváky udělal lídr tabulky poslední krok k postupu do MSFL!

Domácí po půli vedli

Domácí pojali oslavy postupu monstrózně a na stadion si našlo cestu 680 natěšených diváků. Domácím trvalo celý první poločas než se jim podařilo zlomit obranu hostů. Až ve 45. minutě po rohovém kopu propadl míč k Sedlovi a od něj se míč odrazil do sítě - 1:0. Domácí šli tak do kabin spokojenější.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce domácí na uklidňující branku čekali až do 73. minuty, kdy Doubravský vrátil míč zpětnou přihrávkou na penaltu, odkud se z voleje parádně trefil Jonáš, na jehož střelu Dutka nedosáhl - 2:0. O dvě minuty později ztvrdil výhru domácího družstva kanonýr Havlín, které po rychlém brejku našel Oklešťek. Havlín míč napálil k tyči - 3:0. Tímto výsledkem zápas skončil a oslavy propukly naplno.

TJ Start Brno
TJ Start Brno (web): Hotovo! Postup do III. ligy! Před početnou návštěvou jsme žádné drama nepřipustili a po jednoznačném průběhu jsme zvítězili a mohli začít slavit postup.

F. Chmiel [-] - Š. Žalud [-] , M. Hubr [-] (91. T. Brzobohatý [-] ) , M. Sedlo [-] , M. Avdić [-] - V. Ryšavý [-] , O. Doubravský [-] (77. D. Maixner [-] ) - D. Havlín [-] (91. D. Dlouhý [-] ) , T. Okleštěk [-] (91. D. Bojanovský [-] ) , L. Kaláb [-] , J. Jonáš [-]