Kanonáda ve druhém poločase přinesla Bohunicím tři body.

V první půli branka nepadla

Domácí po přestávce rozhodli

TJ Tatran Bohunice
TJ Tatran Bohunice (FB): Přes lehce neurovnaný první poločas, kdy jsme si tvořili gólové šance, které jsme neproměňovali, a Bystřice naopak hrozila z našich chyb v rozehrávce. Druhý poločas byl však o něčem úplně jiném. Vstoupili jsme do něho aktivně a kombinovali na soupeřově půlce. První gól vstřelil Bednář z pokutového kopu, což nás nakoplo. Druhý gól přidal Ševčík, který si míč sám dobrým presinkem vybojoval. Na 3:0 zvyšoval opět Ševčík, když dostal krásný výkop do běhu od brankáře Kunického. Střelecky vydařený druhý poločas uzavřel Burčík, který doklepával míč do sítě po výborné individuální akci Ševčíka.

SK Bystřice nad Pernštejnem
Miloš Petr (hráč): I přes několik šancí soupeře jsme drželi čistý štít a do kabin se šlo za stavu 0:0. Na začátku druhé půle nás Tatran zatlačil a my jsme se nedokázali z podtlaku vymanit, z čehož vyplynula nešťastná penalta. Po obrovské hrubce jsem domácím daroval druhou branku já a tím jsem pohřbil šanci na slušný výsledek.

D. Kunický [-] - M. Král [-] , D. Řeřucha [-] (82. T. Koreň [-] ) , A. Krejčí [-] , F. Kotoun [-] - D. Šmerda [-] , P. Martinek [-] (70. J. Stambolidis [-] ) , D. Petřík [-] (21. R. Ševčík [-] ) , M. Pavlíček [-] , D. Bednář [-] (82. J. Kokorský [-] ) - N. Burčík [-]

M. Petr [-] - L. Chloupek [-] (89. M. Hofmann [-] ) , J. Pačovský [-] (70. R. Chudoba [-] ) , Š. Buršík [-] , M. Malý [-] , M. Prášil [-] , T. Vařejka [-] , P. Blaha [-] , R. Matocha [-] (70. K. Vařejka [-] ) , M. Svoboda [-] , O. Toman [-]

ŽK: 73. D. Řeřucha - 17. Š. Buršík , 43. M. Malý , 50. L. Chloupek .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: LANDSMAN David - FABEŠ Roman, BURGR Štěpán.