--

--

Prohra Velkého Meziříčí znamená sestup do Divize

3

Velké Meziříčí muselo vyhrát a doufat. Nakonec ani první podmínka záchrany nebyla splněna.

Bez branek

Domácím šlo o hodně, vlastně o žití.

V první půli museli tvořit, za to hosté už o nic nehráli.

Nakonec v první půli branka nepadla.

Góly padaly až v druhé půli

Po bezgólovém prvním poločasu začaly branky před skvělou návštěvou padat až po změně stran.

Meziříčí dostal po pár minutách hry do vedení Dolejš - 1:0.

Jenže hosté už za tři minuty vyrovnali přesnou trefou Střelce - 1:1.

A za další čtyři minuty už Frýdek po gólu Rubého dokonce vedl - 1:2.

Když se jedenáct minut před závěrečným hvizdem prosadil opět Střelec, bylo jasné, že Velmez se s třetí ligou po osmi letech definitivně loučí – 1:3.

MFK Frýdek-Místek
Jan Šimáček - trenér: I kdybychom vyhráli, tak by nám to bylo ve finále k ničemu. Škoda, že jsme se nerozloučili před nádhernou návštěvou výhrou, protože by si to lidi, co nás přišli podpořit, zasloužili. My byli v zápase v křeči a i přes krátké vedení soupeř zaslouženě vyhrál. Určitě jsme si sestup neprohráli v posledním zápase, ale o tom až v závěrečném hodnocení sezóny.

FC Velké Meziříčí
M. Lancman [-] - P. Mucha [-] , M. Malata [-] (67. R. Šuta [-] ) , M. Sysel [-] (76. K. Crhan [-] ) , T. Mrňa [-] , M. Malata [-] , A. Plichta [-] , P. Partl [-] , P. Dolejš [-] , M. Bouček [-] (87. A. Havlík [-] ) , M. Puža [-]

J. Prokel [-] - P. Rubý [-] , P. Zupko [-] (77. D. Němec [-] ) , T. Hykel [-] , J. Martiník [-] (55. T. Barkov [-] ) , P. Střelec [-] , M. Obuch [-] , T. Janjuš [-] (67. D. Konečný [-] ) , M. Kostka [-] , J. Massaniec [-] , J. Blejchař [-]

ŽK: 59. P. Partl - 62. M. Kostka .
Počet diváků: 820. Rozhodčí: Slabý Jiří - DOROTÍK Jan, GASNÁREK Michal.