3

Béčko Ostravy pořádně znechutilo poslední zápas sezóny Znojmu.

0:3 do poločasu

Baník Znojmu pořádně pokazil poslední kolo soutěže.

Hosté hráli s chutí od úvodních minut a otevřeli skóre už ve 2. minutě, kdy precizní přihrávku z pravé strany na malé vápno před prázdnou branku využil Radim Šudák.

Velmi podobným způsobem vstřelil stejný hráč druhý gól Baníku v 19. minutě.

Poločasový účet uzavřel penalty Roman Zálešák a nebylo co řešit - 0:3.

Dalších pět branek v síti domácích

Hned po pauze dokonal hattrick Radim Šudák, tentokrát mu přesný míč ke vzdálenější tyči přiletěl z levé strany - 0:4.

Po tomto gólu domácí úplně odešli a zbytek utkání proměnili hosté ve svou střeleckou exhibici.

Na 0:5 a 0:6 upravoval skóre Krupička.

Poslední dvě branky zápasu pak přidal Říha, a to v 82. a hned v 83. minutě.

Konečný výsledek 0:8.

FC Baník Ostrava B
Milan Chalupa - trenér: Věděli jsme, s čím můžeme uspět, a to se nám podařilo splnit. Výsledek je ovlivněn tím, že jsme hráli až do konce s chutí a energií, kdežto soupeř to po rychlém gólu na 4:0 na začátku druhé půle zabalil. Bylo to krásné a dojemné loučení a výsledek je jen třešničkou na dortu.