Béčko Slovácko nadělovalo Baníku

5

MSFL jde do finiše a brzy se rozhodne o sestupujících i o týmu, který si zahraje druhou ligu! Jak dopadla bitva o body mezi béčky Slovácka a Ostravy?

Domácí šli do vedení

Na vedoucí gól se v souboji béček čekalo do 8. minuty, kdy se po rohovém kopu dokázal ze skrumáže prosadit Stropsa - 1:0.

Sedm minut před poločasem si na roh nejvýše vyskočil hostující Stoklásek a brankář Urban na jeho hlavičku nedosáhl - 1:1.

Remíza však do půle nevydržela, takřka z protiútoku se ve vápně uvolnil domácí Břečka a prudkou ranou podruhé překonal Struhaře - 2:1.

Tři body pro domácí

První dvacetiminutovka po změně stran přinesla hostům pohromu.

Struhař ještě zneškodnil velkou domácí šanci, ale v 59. minutě byl proti Kratochvíovi bezmocný - 3:1.

Podobně to vypadalo v 62. minutě, umístenou ranou k tyči z osy hřiště zvýšil Velecký - 4:1.

Kalich hořkosti nechal baníkovce v 64. minutě dopít Šlechta, který měl uvnitř vápna znovu dost času na to, aby zamířil mimo Struhařovou rozpětí - 5:1.

FC Baník Ostrava B
Milan Chalupa - trenér: Domácí vyhráli zaslouženě. Od začátku jsme na tom byli pohybově hůře, všude jsme byli o krok pozadu. Bohužel v tom nejvíce zhuštěném programu máme velmi omezený počet hráčů k zápasové rotaci, navíc na tom nejsme nejlépe ani zdravotně. Když k tomu přidáme hrubé chyby v rozehrávce v těch nejcitlivějších prostorách hřiště, které soupeř potrestal, výsledkem je taková darda, kterou si vezeme domů.