51. J. Svoboda , 61. A. Krč , 72. A. Krč
5

MSFL jde do finiše a brzy se rozhodne o sestupujících i o týmu, který si zahraje druhou ligu! Jak dopadla bitva o body mezi rozjetým Uničovem a Znojmem?

Poločas bez branek

Ve 4.minutě domácí Vichta zatočil míč přesně k pravé tyči, Škugor včas skočil a míč lapil.

V 7.minutě Marko Kilibarda zakončil útok hostí střelou do Uvízla, následný pokus o dorážku ubránili domácí za cenu rohového kopu.

V 9.minutě Krč zakončoval z malého vápna, Franko Škugor měl velké štěstí, že ho míč přímo trefil.

V 19.minutě viděli diváci první žlutou zápasu. Zajímavostí bylo, že žluté kartonky se používaly jen v první půli, kdy nepadaly góly, ve druhé půli tomu bylo naopak. Takže branka nepadla ani ve 45.minutě, kdy byl Franko Škugor otestován tvrdou střelou, ale svoje čisté konto ještě udržel.

Domácí mají další tři body

V 52.minutě Uničov trpělivou kombinací ve vápně dosáhl gólu. Přihrávku Komendy uklidil do odkryté brány Svoboda - 1:0.

Za 9 minut si na centr naběhl Krč a hlavou přesně zakončil míč do brány - 2:0.

A gólovou dvacetiminutovku pak stejný hráč završil tím, že si opět našel přesné místo ve vápně a pohodlně zakončil - 3:0. Tím se dostal již na 21 branek a je druhým nejlepším střelcem soutěže.

Na závěr se Znojmu ještě podařilo nastřelit tyč.

Znojmo tak Uničovu nepřerušilo teď už třináctizápasovou šňůru výher!

SK Uničov
Jiří Balcárek - trenér: Soupeř hrál dobře organizovaně v hlubokém bloku. Stál v pěti na vápně a nám se nedařilo se tam dostat a blok narušit nějakým obejítím hráče a podobně. Chyběl mi tam od útočných hráčů větší pohyb, proto jsme se nemohli prosadit. Chtěl jsem ale, abychom hráli trpělivě.