--

--

Jízda Uničova pokračuje!

6

Anglický týden a vložené 34. kolo MSFL přineslo zápas mezi Uničovem a Velkým Meziříčím.

Hosté šli do vedení

Oba týmy mají jiné starosti. Domácí ani sami neví, kdy se jim zastaví jejich série výher a hostí naopak potřebují body jako sůl k záchraně.

Překvapivě začali lépe hosté, které poslal v sedmé minutě Partl do vedení - 0:1.

Domácí se ale rychle oklepali a za tři minuta trefil Komenda na 1:1.

Do poločasu, ve 31. minutě, strhl vedení na stranu favorita Vybíral a bylo to 2:1.

Domácí berou další tři body

Po poločase už jasně kralovali domácí.

Po hodině hry přidal Komenda svoji druhou branku v utkání - 3:1.

Na 4:1 upravoval v 76. Hausknecht a v 83. Saňák trefil bůro!

Neskutečné, další výhra v řadě pro Uničov!

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Dnes jsme narazili na tým jara a bylo to bohužel znát. Domácí měli celý zápas pod kontrolou a nerozhodila je ani naše úvodní branka po chybě gólmana. Zápas se pro nás definitivně zlomil po třetí obdržené brance a poté se jen dohrávalo. Nechápu, že v Uničově chodí tak málo lidí na stadion, protože Uničov hraje nejlepší fotbal v MSFL a někteří domácí hráči mají určitě na to hrát i vyšší soutěž. Co dnes například předváděl Ambrozek, tak to byla fotbalová radost.