--

--

Kvítkovice berou tři body proti béčku Slovácka

8

Slovácko B vyšlo ve třetí lize podruhé za sebou střelecky i bodově naprázdno. Po Blansku mladíci z Uherského Hradiště neuspěli ani na hřišti Kvítkovic, když ve 29. kole MSFL podlehli 0:2 a v neúplné tabulce zůstali sedmí.

Domácí šli do vedení

Kvítkovice si chtěly připsat další tři body, které by je ještě více uklidnily.

Hosté do utkání vstoupili se čtyřmi dorostenci a chtěli protrhnout střelecké trápení z předešlých zápasů.

Utkání však začali lépe domácí a po střele Rapavého šli ve 22. minutě do vedení - 1:0.

Do kabin tak odcházeli s vedením domácí.

Domácí si tři body pojistili

I ve druhém poločase pokračovali v aktivitě domácí a hosté hrozili pouze sporadicky.

Definitivní podobu výsledku dal v druhém poločase domácí Dziuba - 2:0 ve 66. minutě.

Do konce zápasu zůstal výsledek stejný a domácí berou tři body.

FC Zlínsko
David Rojka - trenér: Slovácko nehrálo vůbec špatně, s mladými hráči se slušně ukazovalo kombinační hrou. Avšak jen po vápno, pak jsme si to zkušeně pohlídali.

1. FC Slovácko B
Darko Šuškavčevič - asistent trenéra: Kvítkovice daly dva góly, my žádný, takže jsme prohráli zaslouženě.