--

Důležitá výhra Velkého Meziříčí!

18. A. Plichta , 35. R. Šuta , 49. M. Puža - 88. D. Trtek
8

Velmi důležité tři body v boji o záchranu ve třetí nejvyšší soutěži vybojovali doma proti rezervě Zlína hráči Velkého Meziříčí.

První poločas rozhodl

Domácí věděli, že musí vyhrát, aby se přiblížili záchraně, což je jejich cíl.

Do utkání vstoupili aktivně a první poločas se jim vyvedl.

Domácí se dočkali prvního gólu v 18. minutě, když se trefil Plichta - 1:0.

Deset minut před odchodem do kabin se trefil Šuta, a bylo to 2:0.

Domácí berou tři body

Po začátku druhé půle přidali domácí uklidňující třetí gól, a to ve 49. minutě, když se trefil Puža - 3:0.

Konečnou podobu výsledku nakonec dvě minuty před koncem dal hostující Trtek - 3:1.

Velké Meziříčí tedy v boji o záchranu v soutěži dál žije a uvidíme, co přinese nadcházející anglický týden.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: V dnešním zápase jsme museli vyhrát a jsem rád, že to kluci zvládli. Že to z naší strany nebyl hezký fotbal lidi doufám pochopí, protože my nejsme v situaci, kdy můžeme hrát na krásu. Dnes jsme hráli jako tým a takto potřebujeme odehrát zbývající kola, jinak nemáme šanci se zachránit.

M. Lancman [-] - M. Sysel [-] (83. M. Malata [-] ) , T. Mrňa [-] , M. Malata [-] (64. P. Mucha [-] ) , A. Plichta [-] , T. Franěk [-] (78. A. Havlík [-] ) , R. Šuta [-] , P. Dolejš [-] , M. Bouček [-] (64. P. Partl [-] ) , M. Puža [-] , V. Hron [-]