9

Ve 29. kole MSFL pokračovala i nadále vítězná jízda Uničova!

Hosté šli do vedení

Souboj dvou týmů, které mají na jaře velmi dobrou formu, měl vyrovnaný úvod.

Až ve 27. minutě hosté otevřeli skóre, když domácí dokázali odvrátit dva rohové kopy, následně ale poslal centr do vápna Sečkář a po odrazech dostal míč do sítě důrazný Komenda - 0:1.

Do kabin se tak odcházelo za vedení hostí.

Uničov dál vítězí

Ve druhé půli už by zápasa čistě v režii hostí.

Hned čtyři minuty po změně stran si totiž navedl míč na střelu Ambrozek a z pětadvaceti metrů trefil krásně k tyči - 0:2.

O chvíli později byl ve vápně faulován hostující Krč a Ambrozek nařízený pokutový kop proměnil, když poslal brankáře na druhou stranu - 0:3.

Uničov tak vyhrál jedenáctý zápas v řadě. Díky tomu je na třetím místě tabulky MSFL.

SK Uničov
Jiří Balcárek - trenér: Nechci říkat alibi, ale nebavíme se o tom. Hrajeme, jak hrajeme, jsme za to rádi a chceme sérii co nejvíce prodloužit. Myslím, že za tím stojí týmovost, soudržnost, dobrá atmosféra v klubu. Samozřejmě určitě také dobrá zimní příprava.