25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Zázrak na domácí půdě

2

Možné je naprosto vše ! Třinácté Bohuňovice si přijely pro tři body na hřiště litovelského Tatranu, který je poslední. To, co se stalo v následujících 90 minutách připomínalo spíš noční můru.

Litovel urvala poločas v poslední minutě

Úvod zápasu se nesl v dobrém rozpoložení hostujících borců, kteří se ujmuli dirigování od samého začátku. Přesto to byla domácí Litovel, za kterou se přesně trefil Petr Dragon - 1:0. Bohuňovickým mohly v hlavě probliknout všelijaké negativní scénáře, ale situaci uklidnil kapitán Aleš Fryčák svou brankou, která umožnila jeho hráčům, aby se zase nadechli - 1:1. Hra se zase vrátila tam, kde jsme ji čekali, ale hosté očividně cítili v nohách, že to dnes nebude tak lehké, jak se čekalo. V poslední minutě rozvlnil síť Radek Bednář a panika na straně hostujících byla na místě - 2:1. Tohle čekal málokdo.

Druhá trefa Bednáře ukončila čekání na výhru

Po poločasových promluvách se vrátily "Bohuňky" opět silné a sebevědomé. Litovel si poctivě odbránila nepříjemný začátek a odměnou jim byla branka v 67. minutě, kdy se podruhé prosadil Radek Bednár - 3:1. Tato noční můra začíná pro hosty nabírat fyzickou podobu. Bohuňovice se snažili o snížení, jak jen to šlo, ale tento den jim zkrátka nebylo přáno ani za mák. Litovel si došel pro výhru po nekonečném období, které trvalo 8 měsíců.