14.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Klikov otočil duel s Velenicemi a udržel si druhé místo

9

Fotbalisté Klikova museli ve 14. kole na venkovní půdě proti rezervě Českých Velenic otáčet nepříznivý vývoj. V první půli totiž na hřišti favorita vedli po trefě Štryncla hosté, do přestávky ale Klikov čyřmi góly skóre otočil. Dvě branky Šebesty v rozmezí pěti minut znamenaly obrat a nakonec výhru 6:3 a zisk tří bodů, díky kterému po posledním zápasem udrželi druhé místo!

TJ Lokomotiva České Velenice
V. Candra [-] - B. Harazím [-] , A. Pysarenko [-] , R. Přibyl [-] , K. Janda [-] , P. Bjel [-] , J. Latifi [-] , M. Kopáček [-] , P. Candra [-] , L. Štryncl [-] , O. Haumer [-]

TJ Blesk Klikov
L. Marek [-] - M. Sedláček [-] , M. Mužík [-] , J. Šimkovský [-] , R. Šebesta [-] , M. Zavadil [-] , T. Macho [-] , O. Šetka [-] , L. Sedláček [-] , R. Plucar [-] , Z. Fical [-]

ŽK: 20. R. Plucar , 43. Z. Fical , 68. M. Sedláček , 73. R. Šebesta .
Hráči zápasu: R. Plucar , R. Šebesta .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: HANZAL Jan - BŘENEK Miloslav (N), BEDNÁŘ Václav (N).