13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

Křoví doma zdolalo poslední Počítky B

5. K. Jilg , 58. K. Jilg , 62. K. Jilg , 67. K. Jilg , 79. T. Panáček , 79. K. Jilg , 85. . Maloň - 65. D. Bednář , 90. R. Halámka
17

Fotbalisté Křoví si připsali proti Počítkám B poslední podzimní výhru v poměru 7:2

Domácí o gól lepší

Domácí TJ Sokol Křoví přivítal v posledním domácím zápase podzimu na své půdě hráče SK Transformátor Počítky B. Domácí dobře vstoupili do utkání a po 5 minutách se z rohu prosadil domácí Karel Jilg. První půle se nesla v réžiji domácí. I přes velkou snahu a dobrý kombinační fotbal se domácím nedařilo vstřelit další gól a jejich pokusy končily buď mimo a nebo na dobře postavených tyčí hostujícího golmana.

Domácí ještě skóre navýšili

Do druhé půle domácí přeskupili své řady a vyslali na hrot K. Jilga, tento tah se jim vyplatil a po dvou golech, šli domácí do vedení 3:0. Hosté se však nevzádavali a snížili na 3:1 kdy D. Bednář při standarce nezaspal a dobře dobíhal balon, který poklidil za zády domácího Brankáře. Domácí forvard K. Jilg však nechtěl dopustit zápletku a dvě minuty po golu hostí zvyšoval opět na rozdíl 3 golů. Odskočení o 4 goly pak zařdil po rohu domácíh krásnou hlavou nejmenší hráč zápasu T. Panáček. Následné 3 goly v závěru utkaní zpečetili výsledek zápasu na 7:2 pro domácí tým. Domácí se tak navnadili na jejich dohrávku s Hamrama za týden.