9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

90. K. Jilg - 8. F. Sysel , 46. D. Doležal , 52. B. Horký , 58. B. Horký , 87. B. Horký
17

Fotbalisté Křoví si připsali proti Měřínu B jasnou domácí porážku v poměru 1:5

Hosté o dva góly lepší

Domácí tým po delší odmlce přivítal na svém hřišti hráče Měřína B. Hráči Křoví chtěli potvdit svoji formu i v nedělní Hodový zápas, ale lépe to utkání vstoupili hráčí Měřína, kdy po rohu, míč do branky uklidl F. Sysel. Domácí hráči se oklepali, ale po bezzubém tlaku se jim nepodařilo nic vytvořit.

Hosté ještě skóre navýšili

Prvních 15 min druhé půli bylo pro domací hráče bídou a po individuálních chybách obdrželi tři branky. Od 68 minuty hráči Měřína šli do 10 hráčích po ČK, domácí tuto možnost dostatečně nevyužili a po závěrečných golech B. Horkého a domácího K. Jilga museli domácí zkousnout po delší odmlce porážku 1:5.

TJ Jiskra Měřín B
Kolouch Petr: Z naší strany velmi vydařený zápas. Všichni si plnili svoje a hráli jsme kompaktně. Obranná řada odehrála téměř bez chyb, výkon nováčka Hlávky na defenzivním štítu byl výborný, za druhý poločas chválím Doležala. Samozřejmě nutnost pochválit Horkého, který po X letech úřadoval a vsítil za poločas hattrick. Škoda zbytečné, ale zasloužené červené karty. Na závěr bych rád vyzdvihl bezchybný výkon sudího Doležala.