4.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2022-2023

--

Těsná výhra Děpoltovic

51. R. Ruber , 80. P. Kovács , 85. J. Hamrla - 27. M. Tóth , 36. J. Blümel
7

Gólem v závěru utkání rozhodly Děpoltovice o své výhře. Neměly to však s Bečovem vůbec lehké a na výhru se opravdu nadřely.

Dvoubrankové vedení Bečova

Do zápasu vstoupil lépe Bečov a hned se dostával do šancí. Bečov byl nebezpečnější a byl více na balónu.

Ve 27. minutě se podařilo bečovským otevřít gólový účet zápasu, konkrétně to byl Tóth, který svou povedenou střelou poslal hosty do vedení 0:1.

O devět minut později se hosté radovali znovu, tentokrát po střele Blümela.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:2.

Csaplárova past

Každý, kdo více sleduje fotbal ví, že vést 2:0 v poločase je pověstný nejhorší výsledek. V tomto zápase se to potvrdilo.

Domácí začali tlačil a bylo vidět, že nehodlají složit zbraně.

V 51. minutě snížil na 1:2 Ruber a domácí byli zpět ve hře.

Po gólu se ale hra zklidnila a vyrovnala. Hrálo se spíše o střed hřiště a oba týmy se snažily těžit z dlouhých nákopů za obranu.

Domácí se však přeci jen dočkali vyrovnání, a to když v 80. minutě svou střelu propasíroval za gólmanova záda Kovács.

O tečku za celým utkáním a dokonáním obratu se postaral Hamrla, který v 85. minutě poslal domácí do vedení 3:2.

Tímto výsledkem zápas skončil a domácí se radovali ze tří bodů.

TJ Děpoltovice
L. Karpíšek [-] - M. Schmitt [-] (73. P. Kovács [-] ) , R. Ruber [-] , P. Bičaník [-] , J. Zahradník [-] (46. L. Gergely [-] ) , J. Hamrla [-] , O. Čech [-] , T. Kolařík [-] , M. Zajačik [-] , T. Bílý [-] , J. Šiler [-]

TJ Slavoj Bečov nad Teplou
R. Gábor [-] - J. Pickenhan [-] , M. Havlovic [-] (62. T. Jílek [-] ) , D. Turek [-] , L. Havlovic [-] , M. Tóth [-] (85. M. Mikulášek [-] ) , J. Blümel [-] , L. Blümel [-] , J. Prozba [-] , J. Váňa [-] (55. F. Juhás [-] ) , R. Zelený [-]

ŽK: 43. M. Zajačik , 66. T. Kolařík - 16. M. Havlovic , 54. M. Tóth , 60. J. Pickenhan .
Počet diváků: 78. Rozhodčí: JAKUBÍK Martin - KARNET Milan (N), PSOHLAVEC Jan (N).