9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2015-2016

--

Domácí smetli hosty v druhé půli

12. L. Němec , 43. J. Košík , 49. M. Hovorka (p.) , 64. M. Hrstka , 89. M. Hrstka - 9. M. Štégl (p.) , 18. T. Jedlička
0

Zajímavý souboj se dal očekávat v Libodřiccíh, kam přijely Pečky. Hosté se ujali vedení a o něj přišli těsně před poločasovým hvizdem. A protože v druhé polovině zápasu skórovali jen domácí, zůstávají tři body v Libodřicích.

Hosté přehrávali domácí, ale bez efektu

Domácí tým začal zvolna a více ze hry měli hosté. A v první větší šanci uspěli. Unikajícího Jedličku zastavil až v pokutovém území Michal Škopek, bohužel s faulem. Libodřický stoper za to viděl žlutou kartu a pokutový kop s přehledem proměnil Milan Štégl - 0:1. Po třech minutách bylo ale zase srovnáno. Ladislav Němec se krásně trefil "z první" - 1:1. Hosté ale byli stále lepším týmem. Přehrávali domácí, jenže proměňování šancí byla veliká bolest. Tomáš Jedlička se dostal do několika, ale proměnit dokázal jen jedinou, když v osmnácté minutě vzal vedení opět na stranu hostujícího AFK - 1:2. Byla to voda na jejich mlýn a hrálo se více na polovině domácích. Jenomže když opět Tomáš Jedlička nedokázal v stoprocentní šanci náskok zvýšit, udeřilo na druhé straně. Samostatný únik nejdříve nezužitkoval Marek Hrstka, ale z následného centru se hlavou prosadil Josef Košík a před poločasem tak srovnal skóre na 2:2.

Zvrat domácího týmu začal z penalty Hovorka

Libodřice vstoupily do druhého poločasu aktivněji a hned po čtyřech minutách po faulu na Batelku proměnil pokutový kop Marek Hovorka a domácí se tak poprvé v zápase ujímají vedení 3:2. Hostující AFK od té doby působilo mdlým dojmem, ztráta dobře se pro ně vyvíjejícího zápasu na ně silně dopadla. Domácích hráčů bylo najednou plné hřiště a dostávali Pečky pod tlak. Ti se postupně zase rozehráli a byla vidět snaha zvrátit vývoj utkání. Jenže do otevřené obrany se dobře hraje Markovi Hrstkovi. Dalšími dvěma góly postupně upravil na konečných 5:2 pro Libodřice. Ti se tak dostali už na čtvrté místo, Pečky naopak prodloužily šňůru bez výhry a propadly se už na sedmé místo.

FK Libodřice
Vedoucí týmu Radek Šafránek: "Bylo to zajímavé utkání. Pečky jsou kvalitní tým, mají velmi dobrý útok. My jsme začali zase špatně a brzy jsme prohrávali. naštěstí jsme do konce poločasu udrželi remízový stav a v druhé půlce jsme byli lepší zase my a přehráli jsme soupeře hlavně gólově. Závěrem bych chtěl velice pochválit výborně pískajícího rozhodčího. Když to tak řeknu - takový u nás ještě nebyl. Děkujeme za férové rozhodování."

AFK Pečky
Vedoucí týmu Martin Švára: "V první půlce jsme byli lepší, tlačili jsme více na bránu. Mohli jsme dát na 3:1 i 4:1, ale neproměnili jsme. Dostáváme góly po vlastních chybách."

M. Kolář [-] - M. Škopek [-] (73. M. Šafránek [-] ) , L. Němec [-] (85. P. Mikeš [-] ) , P. Batelka [-] , J. Košík [-] (64. P. Škopek [-] ) , M. Hovorka [-] , F. Šafránek [-] , L. Pohanka [-] , D. Hrodek [-] , M. Hrstka [-] , P. Heverle [-]

AFK Pečky
S. Hemmer [-] - P. Hovorka [-] , M. Ružinský [-] , J. Malý [-] - M. Moravec [-] , M. Ontl [-] , M. Modrovič [-] (87. M. Havelka [-] ) , M. Dolejš [-] - M. Štégl [-] (46. O. Soukup [-] ) , Š. Růžička [-] , T. Jedlička [-]

ŽK: 9. M. Škopek , 55. P. Heverle , 66. M. Hrstka , 80. P. Škopek - 35. T. Jedlička , 61. M. Modrovič , 87. O. Soukup .
Hráči zápasu: L. Němec , M. Hrstka .
Místo: FK Libodřice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Rozvoral Miloš - NĚMEC Ladislav (N), MACHÁČEK Václav (N).