20.kolo, Olomoucký | Olomouc | III. třída , 2022-2023

--

--

Babice vyhrály o dvě branky nad Slatinicemi B

2

Vytrvalý déšť předchozích dní způsobil odložení spousty zápasů, ale díky skvělé travnaté ploše ve Slatinicích se zápas Slatinice B - Babice odehrál.

Po prvních pár minutách kdy oba týmy hrály především mezi šestnáctkami přišla šance hostí, kterou vyřešil domácí gólman, vzápětí další šanci vykopl nohou na roh. Třetí velkou šanci měli hosté, když útočník Dušek obešel gólmana a střílel do prázné, ale gól nepadl, protože míč vykopl po skvělém skluzu domácí obránce. V prvním poločase měli i domácí velkou šanci, ale prudkou střelu pod břevno dokázal brankář hostí vyrazit nad bránu. Poločas tedy skončil 0:0.

Druhá půle pokračovala vytrvalým tlakem hostí a byla jen otázka času kdy se jim podaří střelit gól. To se stalo v 57. minutě. Druhý gól přidal opět R.Dušek po chybě v rozehrávce domácího týmu šel sám na brankaře a nemýlil se. 2:0.

autor: Jaromír Vyroubal