Olomoucký | Olomouc | III. třída
2023-2024
-
Hvězda Libavá - FK Huzová 100-0-0 % 0:1p. (0:0) 05.08. 15:00 -
SFK Nedvězí - Velký Újezd 100-0-0 % 5:4p. (1:2) 05.08. 16:00 -
Nemilany - Sokol Mladeč 100-0-0 % 1:7 (0:4) 05.08. 16:00 -
Babice - SK Sokol Těšetice 100-0-0 % 5:2 (2:0) 05.08. 16:30 -
TJ Mladějovice - Příkazy B 100-0-0 % 1:2p. (0:0) 05.08. 17:00 -
Újezd - Petrovice 100-0-0 % 9:0 (4:0) 06.08. 16:30 -
Slavonín B - Slatinice B 100-0-0 % 4:2 (2:2) 27.09. 16:30
-
Příkazy B - Babice 0-0-0 % 2:0 (2:0) 12.08. 10:00 -
Petrovice - Nemilany 0-0-0 % 1:3 (1:0) 12.08. 14:30 -
Hvězda Libavá - SFK Nedvězí 0-0-0 % 0:1 (0:0) 12.08. 15:00 -
Velký Újezd - Újezd 0-0-0 % 2:1p. (0:1) 12.08. 15:00 -
FK Huzová - SK Sokol Těšetice 0-0-0 % 2:1p. (0:1) 12.08. 17:00 -
Slatinice B - TJ Mladějovice 0-0-0 % 3:2 (2:1) 12.08. 17:00 -
Sokol Mladeč - Slavonín B 0-0-0 % 2:3p. (1:1) 13.08. 14:30
-
SFK Nedvězí - FK Huzová 100-0-0 % 6:0 (3:0) 19.08. 16:00 -
Nemilany - Velký Újezd 100-0-0 % 1:6 (1:3) 19.08. 16:30 -
Slavonín B - Petrovice 100-0-0 % 2:1 (0:1) 20.08. 16:30 -
TJ Mladějovice - Sokol Mladeč 100-0-0 % 1:2p. (0:1) 19.08. 16:30 -
SK Sokol Těšetice - Příkazy B 100-0-0 % 3:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Babice - Slatinice B 0-100-0 % 1:5 (1:2) 20.08. 14:30 -
Újezd - Hvězda Libavá 100-0-0 % 7:2 (3:1) 20.08. 16:30
-
Petrovice - TJ Mladějovice 50-0-50 % 0:1 (0:1) 26.08. 14:30 -
Hvězda Libavá - Nemilany 100-0-0 % 1:4 (1:2) 26.08. 15:00 -
SFK Nedvězí - Újezd 50-0-50 % 3:2 (3:1) 27.08. 16:00 -
FK Huzová - Příkazy B 50-0-50 % 3:2p. (0:0) 26.08. 16:30 -
Slatinice B - SK Sokol Těšetice 50-0-50 % 1:3 (0:2) 26.08. 16:30 -
Sokol Mladeč - Babice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 27.08. 13:30 -
Velký Újezd - Slavonín B 50-0-50 % 7:1 (4:0) 27.08. 16:00
-
TJ Mladějovice - Velký Újezd 0-100-0 % 1:2p. (0:1) 03.09. 16:00 -
Babice - Petrovice 100-0-0 % 3:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Slavonín B - Hvězda Libavá 100-0-0 % 6:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Nemilany - SFK Nedvězí 0-0-100 % 1:3 (0:2) 02.09. 16:00 -
Příkazy B - Slatinice B 100-0-0 % 4:0 (3:0) 02.09. 16:00 -
Újezd - FK Huzová 100-0-0 % 9:1 (4:1) 03.09. 16:00 -
SK Sokol Těšetice - Sokol Mladeč 100-0-0 % 5:2 (3:2) 03.09. 16:00
-
Petrovice - SK Sokol Těšetice 50-0-50 % 5:3 (3:3) 09.09. 14:30 -
Hvězda Libavá - TJ Mladějovice 50-0-50 % 1:3 (1:1) 09.09. 15:00 -
SFK Nedvězí - Slavonín B 0-0-100 % 6:4 (2:0) 10.09. 16:00 -
Sokol Mladeč - Příkazy B 50-0-50 % 4:0 (3:0) 10.09. 13:00 -
FK Huzová - Slatinice B 50-0-50 % 3:1 (1:0) 10.09. 15:00 -
Újezd - Nemilany 100-0-0 % 5:0 (4:0) 10.09. 16:00 -
Velký Újezd - Babice 50-0-50 % 7:0 (2:0) 10.09. 16:00
-
TJ Mladějovice - SFK Nedvězí 100-0-0 % 1:2p. (1:1) 16.09. 15:30 -
SK Sokol Těšetice - Velký Újezd 0-0-100 % 1:2 (0:2) 16.09. 15:30 -
Příkazy B - Petrovice 100-0-0 % 8:1 (4:0) 16.09. 15:30 -
Nemilany - FK Huzová 100-0-0 % 3:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Slavonín B - Újezd 0-0-100 % 0:4 (0:2) 17.09. 15:30 -
Babice - Hvězda Libavá 100-0-0 % 4:5p. (0:4) 16.09. 15:30 -
Slatinice B - Sokol Mladeč 0-0-100 % 0:4 (0:0) 16.09. 14:00
-
Hvězda Libavá - SK Sokol Těšetice 0-0-0 % 1:6 (0:5) 23.09. 15:00 -
SFK Nedvězí - Babice 0-0-0 % 5:0 (3:0) 23.09. 15:30 -
FK Huzová - Sokol Mladeč 0-0-0 % 3:5 (3:2) 23.09. 15:30 -
Nemilany - Slavonín B 0-0-0 % 2:1p. (0:1) 23.09. 15:30 -
Petrovice - Slatinice B 0-0-0 % 2:1 (1:0) 24.09. 14:30 -
Újezd - TJ Mladějovice 0-0-0 % 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Velký Újezd - Příkazy B 0-0-0 % 2:1p. (1:1) 24.09. 15:30
-
TJ Mladějovice - Nemilany 100-0-0 % 4:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
SK Sokol Těšetice - SFK Nedvězí 50-50-0 % 3:2p. (1:2) 30.09. 15:00 -
Slavonín B - FK Huzová 50-0-50 % 8:0 (5:0) 01.10. 15:00 -
Příkazy B - Hvězda Libavá 100-0-0 % 7:1 (4:0) 30.09. 15:00 -
Slatinice B - Velký Újezd 0-50-50 % 1:2 (1:1) 30.09. 15:00 -
Babice - Újezd 50-0-50 % 1:4 (0:1) 30.09. 15:00 -
Sokol Mladeč - Petrovice 50-0-50 % 0:2 (0:0) 01.10. 14:30
-
Hvězda Libavá - Slatinice B 0-0-100 % 0:3 (0:1) 07.10. 15:00 -
SFK Nedvězí - Příkazy B 100-0-0 % 4:0 (3:0) 07.10. 15:00 -
Nemilany - Babice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Slavonín B - TJ Mladějovice 0-100-0 % 1:5 (0:1) 07.10. 15:00 -
Újezd - SK Sokol Těšetice 100-0-0 % 3:2 (0:2) 08.10. 15:00 -
FK Huzová - Petrovice 0-0-100 % 1:3 (0:3) 08.10. 15:00 -
Velký Újezd - Sokol Mladeč 100-0-0 % 5:1 (4:1) 08.10. 15:00
-
Petrovice - Velký Újezd 0-0-0 % 0:2 (0:2) 14.10. 14:30 -
Babice - Slavonín B 0-0-0 % 4:2 (2:2) 14.10. 15:00 -
Příkazy B - Újezd 0-0-0 % 0:3 (0:1) 14.10. 15:00 -
Slatinice B - SFK Nedvězí 0-0-0 % 1:3 (1:2) 14.10. 15:00 -
SK Sokol Těšetice - Nemilany 0-0-0 % 4:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
TJ Mladějovice - FK Huzová 0-0-0 % 3:2 (1:0) 14.10. 15:00 -
Sokol Mladeč - Hvězda Libavá 0-0-0 % 5:1 (3:1) 15.10. 14:30
-
FK Huzová - Velký Újezd 0-100-0 % 0:4 (0:2) 21.10. 14:30 -
Hvězda Libavá - Petrovice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
Nemilany - Příkazy B 0-100-0 % 1:2p. (0:1) 21.10. 14:30 -
SFK Nedvězí - Sokol Mladeč 0-0-100 % 0:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Slavonín B - SK Sokol Těšetice 0-0-100 % 2:4 (0:4) 22.10. 14:30 -
TJ Mladějovice - Babice 100-0-0 % 3:2 (1:0) 21.10. 14:30 -
Újezd - Slatinice B 100-0-0 % 5:0 (2:0) 22.10. 14:30
-
Sokol Mladeč - Újezd 0-0-100 % 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Petrovice - SFK Nedvězí 0-0-100 % 2:5 (0:3) 28.10. 14:30 -
Příkazy B - Slavonín B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Slatinice B - Nemilany 0-0-100 % 4:3p. (1:1) 28.10. 14:30 -
Babice - FK Huzová 100-0-0 % 5:1 (5:0) 28.10. 14:30 -
SK Sokol Těšetice - TJ Mladějovice 0-0-100 % 4:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Velký Újezd - Hvězda Libavá 100-0-0 % 14:1 (7:0) 29.10. 14:30
-
SK Sokol Těšetice - Babice 0-0-100 % 2:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Slatinice B - Slavonín B 100-0-0 % 30.03. 15:00 -
Petrovice - Újezd 0-0-100 % 2:3 (1:3) 04.11. 14:00 -
FK Huzová - Hvězda Libavá 0-0-100 % 30.03. 14:00 -
Sokol Mladeč - Nemilany 0-0-100 % 30.03. 14:00 -
Příkazy B - TJ Mladějovice 0-0-100 % 30.03. 15:00 -
Velký Újezd - SFK Nedvězí 100-0-0 % 5:0 (1:0) 05.11. 14:00
-
Petrovice - Slavonín B 100-0-0 % 06.04. 14:30 -
Hvězda Libavá - Újezd 100-0-0 % 06.04. 15:00 -
FK Huzová - SFK Nedvězí 100-0-0 % 06.04. 15:30 -
Slatinice B - Babice 100-0-0 % 06.04. 15:30 -
Příkazy B - SK Sokol Těšetice 0-0-100 % 07.04. 15:30 -
Sokol Mladeč - TJ Mladějovice 100-0-0 % 07.04. 14:30 -
Velký Újezd - Nemilany 100-0-0 % 07.04. 15:30
-
SK Sokol Těšetice - Slatinice B -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
TJ Mladějovice - Petrovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Babice - Sokol Mladeč -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Nemilany - Hvězda Libavá -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Slavonín B - Velký Újezd -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Příkazy B - FK Huzová -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Újezd - SFK Nedvězí -:- (-:-) 14.04. 15:30
-
Petrovice - Babice -:- (-:-) 20.04. 14:30 -
Hvězda Libavá - Slavonín B -:- (-:-) 20.04. 15:00 -
FK Huzová - Újezd -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Slatinice B - Příkazy B -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
SFK Nedvězí - Nemilany -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Sokol Mladeč - SK Sokol Těšetice -:- (-:-) 21.04. 14:30 -
Velký Újezd - TJ Mladějovice -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
SK Sokol Těšetice - Petrovice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
TJ Mladějovice - Hvězda Libavá -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Slavonín B - SFK Nedvězí -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Nemilany - Újezd -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Příkazy B - Sokol Mladeč -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Babice - Velký Újezd -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Slatinice B - FK Huzová -:- (-:-) 28.04. 16:00
-
Petrovice - Příkazy B -:- (-:-) 04.05. 14:30 -
Hvězda Libavá - Babice -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
SFK Nedvězí - TJ Mladějovice -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
FK Huzová - Nemilany -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Sokol Mladeč - Slatinice B -:- (-:-) 05.05. 14:30 -
Velký Újezd - SK Sokol Těšetice -:- (-:-) 05.05. 16:00 -
Újezd - Slavonín B -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
TJ Mladějovice - Újezd -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Slavonín B - Nemilany -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Slatinice B - Petrovice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Babice - SFK Nedvězí -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Příkazy B - Velký Újezd -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
SK Sokol Těšetice - Hvězda Libavá -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Sokol Mladeč - FK Huzová -:- (-:-) 12.05. 14:30
-
Petrovice - Sokol Mladeč -:- (-:-) 18.05. 14:30 -
Hvězda Libavá - Příkazy B -:- (-:-) 18.05. 15:00 -
FK Huzová - Slavonín B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Nemilany - TJ Mladějovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
SFK Nedvězí - SK Sokol Těšetice -:- (-:-) 19.05. 16:00 -
Velký Újezd - Slatinice B -:- (-:-) 19.05. 16:00 -
Újezd - Babice -:- (-:-) 18.05. 16:30
-
Petrovice - FK Huzová -:- (-:-) 25.05. 14:30 -
Příkazy B - SFK Nedvězí -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Babice - Nemilany -:- (-:-) 26.05. 14:30 -
Slatinice B - Hvězda Libavá -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
SK Sokol Těšetice - Újezd -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
TJ Mladějovice - Slavonín B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Sokol Mladeč - Velký Újezd -:- (-:-) 26.05. 14:30
-
SFK Nedvězí - Slatinice B -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
Slavonín B - Babice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
FK Huzová - TJ Mladějovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Hvězda Libavá - Sokol Mladeč -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Velký Újezd - Petrovice -:- (-:-) 02.06. 16:00 -
Újezd - Příkazy B -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Nemilany - SK Sokol Těšetice -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Petrovice - Hvězda Libavá -:- (-:-) 08.06. 14:30 -
Babice - TJ Mladějovice -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Příkazy B - Nemilany -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Slatinice B - Újezd -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
SK Sokol Těšetice - Slavonín B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Sokol Mladeč - SFK Nedvězí -:- (-:-) 09.06. 14:30 -
Velký Újezd - FK Huzová -:- (-:-) 09.06. 16:00
-
Hvězda Libavá - Velký Újezd -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
SFK Nedvězí - Petrovice -:- (-:-) 15.06. 16:00 -
Slavonín B - Příkazy B -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Nemilany - Slatinice B -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
FK Huzová - Babice -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Újezd - Sokol Mladeč -:- (-:-) 16.06. 16:30 -
TJ Mladějovice - SK Sokol Těšetice -:- (-:-) 16.06. 16:00
-
SFK Nedvězí - Hvězda Libavá -:- (-:-) 22.06. 16:00 -
Babice - Příkazy B -:- (-:-) 22.06. 16:30 -
Slavonín B - Sokol Mladeč -:- (-:-) 22.06. 17:30 -
Nemilany - Petrovice -:- (-:-) 22.06. 17:30 -
TJ Mladějovice - Slatinice B -:- (-:-) 22.06. 16:00 -
SK Sokol Těšetice - FK Huzová -:- (-:-) 22.06. 17:30 -
Újezd - Velký Újezd -:- (-:-) 23.06. 16:30
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Sokol Velký Újezd | 14 | 61:13 | 37 |
2 | Sokol Újezd u Uničova | 14 | 58:12 | 37 |
3 | SFK Nedvězí | 14 | 43:23 | 32 |
4 | SK Sokol Těšetice | 14 | 42:27 | 27 |
5 | Sokol Mladeč | 13 | 36:22 | 24 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Karel Domes | 21 |
2 | Lukáš Zbrož | 13 |
3 | Jan Blaha | 13 |
4 | Jan Růžička | 12 |
5 | Adam Vrba | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 32 | 76,2% | 1 |
2 | Jaromír Vyroubal | 13 | 61,9% | 0 |
3 | Radek Hruška | 10 | 47,6% | 0 |
4 | Venca Likeš | 5 | 35,7% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 12:53 1.3.2024 Tip: výhra domácích Petrovice V. Likeš 12:53 1.3.2024 Tip: výhra domácích Hvězda Libavá V. Likeš 12:53 1.3.2024 Tip: výhra domácích FK Huzová V. Likeš 12:53 1.3.2024 Tip: výhra domácích Slatinice V. Likeš 12:53 1.3.2024 Tip: výhra hostů SK Sokol Těšetice