13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Rudolec vybojoval v Hamrech B bod

67. L. Sýs , 75. J. Lóži - 18. V. Musil , 52. V. Musil
17

Fotbalisté Hamry B si připsali proti Rudolci jeden bod za remízu 2:2.

Hamry B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rudolce. Hamry B si v minulém kole s chutí zastřílely na hřišti posledních Počítek B, které porazily snadno 6:1. Rudolec naopak nestačil na svém hřišti na fotbalisty z Jimramova, kterým podlehli 6:3. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 18. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Vladimír Musil - 0:1. Domácí se pak snažili ještě skóre vyrovnat, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácí výhry.

Domácí dokázali vyrovnat

Když v 52. minutě přidal svůj druhý gól Vladimír Musil, vypadalo to, že si hosté dojdou pro výhru - 0:2. Jenže nejprve v 67. minutě snížil na 1:2 Ladislav Sýs, aby v 75. minutě dokázal vyrovnat na konečných 2:2 Jakub Lóži.

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - K. Tesař [-] (46. L. Sýs [-] ) , P. Vašek [-] , V. Kříž [-] , F. Chlubna [-] , T. Novotný [-] - M. Zalaba [-] , J. Lóži [-] , P. Špinar [-] (81. J. Zábranský [-] ) - P. Hron [-] , I. Vashkeba [-] (81. J. Jun [-] )

FC Rudolec
L. Šerejch [-] - A. Boháček [-] (81. R. Pejchal [-] ) - P. Čejka [-] , P. Jaroš [-] , V. Musil [-] , P. Jaroš [-] , L. Zmeškal [-] , J. Vlček [-] , L. Pártl [-] , T. Vomela [-] , T. Klimeš [-]

ŽK: 43. V. Kříž , 44. I. Vashkeba - 33. L. Zmeškal , 61. L. Pártl , 63. P. Čejka .
Hráči zápasu: J. Lóži - V. Musil .
Počet diváků: 52. Rozhodčí: ŠOUSTAR Jaroslav - BENC Lukáš (N), VOMELA Marek (N).