Křižanov B veze výhru z Radostína B

19

Fotbalisté Radostína B si připsali proti Křižanovu B další nepříjemnou porážku

Hosté se ujali vedení

Radostín B přivítal na svém hřišti fotbalisty z Křižanova B. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 25. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Marek Částek - 0:1. Hosté se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak do druhého poločasu určitě měli na co těšit.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se v posledních 25 minutách zápasu roztrhnul s góly pytel. Radost z nich však měli více hosté. V 66. minutě nejprve hosté díky Filipovi Mužátkovi odskočili na 0:2 a v 71. minutě Josef Kolouch přiblížil Křižanov k výhře - 0:3. Oba střelci pak ještě v 79. a 80. minutě přidali po jedné brance a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto - 0:5. Alespoň čestný úspěch domácích zaznamenal v 89. minutě David Krča, který upravil na konečných 1:5.

Počet diváků: 14. Rozhodčí: ROSICKÝ Jakub - UHLÍŘ Jaroslav (N), GREGAR Zdeněk (N).