13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Velké Meziříčí C doma rozneslo Pohledec

17

Fotbalisté Velkého Meziříčí C si připsali proti Pohledci jasnou výhru 8:1 a přezimují na čele tabulky

Domácí o čtyři branky lwpší

Vedoucí tým soutěže z Velkého Meziříčí C přivítal v posledním podzimním zápase fotbalisty z Pohledce. V minulém kole si Velké Meziříčí připsalo na půdě Křižanova B ppze bod, když v poslední čtvrtině zápasu muselo stahovat čtyřgólové manko z 2:6 na 6:6. Pohledec si naopak vyšlápl na druhý Měřín B, který porazil na vlastním hřišti těsně 2:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Po počáteční oťukávané udeřili ve 13. minutě domácí, které poslal do vedení Pavel Mezlík - 1:0. V 18. a 24. minutě si zapsal dvě branky do střeleckých statistik Lukáš Chalupa - 3:0. Jasnou převahu domácích v prvním poločase podtrhnul ve 39. minutě Ondřej Chodák - 4:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Také ve druhé půli domácí dominovali. V 65. minutě navýšil domácí vedení Jaroslav Krejčí - 5:0. Hosté se dočkali v 76. minutě čestné branky Jan Beneš - 5:1.  Domácí ale nadále pokračovali v kanonádě v 79. minutě Ondřej Šlapal zvyšoval již na 6:1. V 81. a 86. minutě dovršil hattrickem konečné skóre 8:1 Jaroslav Krejčí.