12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Velká Losenice vybojovala bod s Březí-Březské

18

Fotbalisté Velké Losenice si připsali proti Březí - Březké domácí remízu 4:4

Hosté o tři góly lepší

Velká Losenice přivítala na svém hřišti fotbalisty z Březí - Březké. Velká Losenice si přivezla v minulém kole důležitou výhru 2:1 z Radostína B . Březí naopak nestačilo na nováčka z Rudolce, kterému podlehlo na jeho hřišti 2:0.  Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Jako první v zápase udeřili hosté, které dostal v 5. minutě do vedení Pavel Drápela- 0:1. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, což vyjádřili dalšími dvěma góly. V 19. minutě se nejprve trefil Jiří Chlup a ve 44. minutě upravil na 0:3. Lukáš Pavel Jelínek . Hosté tak měli jasně našlápnuto ke třem bodům. Domácí však ještě nechtěli nechat svoji kůži jen tak lacino.

Domácí dokázali vyrovnat

Ve druhém poločase gólově kralovali domácí borci. V 61. snížil na 1:3 Dominik Baránek. Jenže v 74. minutě vrátil hostům bezpečné vedení Pavel Drápela a vypadalo to, že se všechny body budou stěhovat do Březí. Jenže domácí se nesložili a v 76. minutě Marek Sobotka vrátil domácí do zápasu. V 82. minutě pak vstřelil kontaktní branku Dominik Baránek a hosté znejistěli. Rozjetý domácí celek pak vybojoval v 86. minutě pokutový kop, který za velké radosti domácích fanoušků proměnil Radim Kasal a stanovil konečné skóre na 4 :4.

TJ Březí-Březské
Lysoněk Petr: K utkání mám asi tři věci. Za prvé nechápu, že autor popisu pan Procházka si nevšimne na rozdíl od šlágru kola, té skutečnosti, jak říká Jiří Jarošík „s deseti lidmi se liga moc hrát nedá". Je to svatá pravda. Říká se vůbec o nějakém týmu, který hraje proti oslabenému mužstvu, že kraluje. Těžko říct. Za druhé - slovo do vlastních řád. Je naivní si myslet, že kritika rozhodčího, i když je slušná, přinese něco jiného než žlutou. A za poslední - utkání zase ukázalo naši slabinu, která se sice nedá tréninkem úplně odstranit, ale tréninkem se dají zlepšit jiné věci, které převáží. Příště snad zvládneme rozlučku a pak vzhůru na zimní přípravu. Sportu zdar, vesnické kopané zvlášť!