12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

4. M. Fajmon (p.) , 11. B. Puchýř - 45. L. Vokurka
18

Fotbalisté Pohledce si připsali proti Měřínu B cennou výhru 2:1

Domácí o gól lepší

Pohledec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Měřína B. Ten si v minulém kole připsal na svém hřišti ve šlágru kola porážku od Velkého Meziříčí C 0:3 a ztrácí na něj již tři body. Pohledec pak stejným výsledkem podlehl na hřišti Křoví. Přesto se pohybují v klidném středu tabulky. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel lépe domácímu týmu, který si hned ve 4. minutě vybojoval pokutový kop, který prolomil Michal Fajmon - 1:0. Skvělý domácí úvod domácích pak podtrhnul v 11. minutě Bohumil Puchýř - 2:0. Až poté se začali osmělovat i hosté, ale bohužel vždy bez gólového efektu. Když už se zdálo, že si domácí přenesou do druhého poločasu pohodlný náskok, vstřelil ve 45. minutě kontaktní branku na 2:1 Lukáš Vokurka. Zápas tak byl do druhé části hry zcela otevřený.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Domácímu týmu to ale vadit nemuselo, protože si přenesli do druhého poločasu jednogólové vedení, které také nakonec s přehledem uhájil a připsali si tak tři body za výsledek 2:1.

TJ Jiskra Měřín B
Kolouch Petr: Opět laxní začátek. Smolná penalta už v 3. minutě, opravdu mě mrzí, že jsem ji nevykopl... Druhý gól, lob hlavou z rohu. Až poté jsme začali jakž takž hrát. Druhý poločas jsme asi do 75. minuty byli dominantní na míči, ale vázne nám předfinální a finální fáze, opět jsme byli dobří jen po vápno. Pak nám docházely síly, od 66. minuty jsme hráli v 10. Možnosti minimálně na vyrovnání jsme měli, škoda. Teď musíme zvládnout poslední zápas, abychom nedehonestovali podzimní snažení.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - V. Šaroun [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] , T. Hromádka [-] (81. J. Švanda [-] ) , M. Fajmon [-] , A. Jinek [-] (54. K. Hofta [-] ) , L. Novotný [-] , L. Jambor [-] , J. Pustina [-] , B. Puchýř [-]

P. Kolouch [-] - S. Vlach [-] (76. M. Pešek [-] ) , F. Sysel [-] , M. Matoušek [-] , J. Kolouch [-] - V. Chlubna [-] (63. V. Kuřátko [-] ) , D. Rous [-] (86. L. Prchal [-] ) , M. Sýkora [-] (86. D. Kolouch [-] ) , L. Vokurka [-] , T. Gondek [-] - J. Krčál [-] (76. S. Švestka [-] )

ŽK: 56. M. Matoušek , 67. M. Sýkora , 69. L. Vokurka . ČK: 66. M. Matoušek .
Hráči zápasu: M. Hájek - J. Kolouch .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - ŠVANDA Josef (N), HUMLÍČEK Stanislav (N).