12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

8. V. Šikula (p.) , 33. V. Šikula , 38. P. Ryba , 52. P. Ryba - 31. M. Láznička
18

Fotbalisté Ujčova si připsali proti Radostínu B velmi důležitou výhru 4:1

Domácí o dva góly lepší

Ujčov přivítal na svém hřišti Radostín B. Ujčov hrál po týdnu opět před vlastními fanoušky a chtěl odčinit porážku 0:3,kterou utrpěl od Křižanova B. Radostín B také zaznamenal další porážku, když na svém hřišti nestačil těsně na Velké Losenice, kterým podlehl 1:2. Od úvodních minut byli domácí fotbalovější a hosté se ztěží stíhali bránit. Brzy však přišla penalta, kterou Vít Šikula zkušeně proměnil. Domácí se uklidnili a dál pokračovali dobře. Hosté však i přesto srovnali. Po domácím autu a sérií odrazů domácí tak dlouho vystavovali útočníka hostů do ofsajdu až z toho byl zcela regulérní gól a srovnání na 1:1. Naštěstí a i díky domácí neustávající aktivitě hned za pár okamžiků Vít Šikula předvedl svou individuální kvalitu a překlopil vedení zpět na domácí stranu - 2:1. A hosty do půle uzemnili ještě jednou po trefě Přemysla Ryba a poločas tak pro domácí dopadl skvěle při vedení 3:1.

Domácí si výhru pohlídali

Druhou půli zahájili aktivně hosté a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Vítr z plachet jim sebral přesnou trefou opět Přemysl Ryba - 4:1. Několik dalších tutovek pak ještě domácí ukázkově zazdili a hosté kteří se stále snažili a do koncovky se párkrát také dostali na tom byli obdobně. Vyloučení hráče Radostína domácí pak ukolébalo nadobro a žádná branka tak již nepadla.

SK Ujčov
Jenčík Oskar, vedoucí: Veledůležitý zápas jsme zvládli. Zůstali jsme v kontaktu s ostatními týmy a upřímně si nedovedu představit co by se dělo v případě porážky. Do zbylých dvou utkání tak můžeme jít s čistější hlavou a sebevědomější. Za týden jedeme v sobotu do Březí-Březské a doufám že vysledkově navážeme na dnešní zisk. Ujčov pitcho!!

SK Ujčov
F. Bureš [-] - P. Němec [-] (81. J. Kroupa [-] ) , P. Ryba [-] , J. Nedoma [-] , P. Mareš [-] , J. Štourač [-] , M. Loukota [-] , V. Šikula [-] (64. M. Živný [-] ) , P. Mitáš [-] (68. R. Čuhel [-] ) , P. Mitáš [-] , O. Jančík [-]

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
D. Homola [-] - D. Invald [-] , P. Gregar [-] (66. P. Inwald [-] ) , M. Láznička [-] , J. Koudela [-] , J. Poul [-] , L. Invald [-] (58. Š. Pták [-] ) , V. Ambrož [-] , T. Staněk [-] , P. Koudela [-] , L. Dvořák [-]

ŽK: 8. J. Poul , 26. L. Invald , 63. L. Dvořák . ČK: 78. P. Koudela .
Hráči zápasu: P. Ryba .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: DOLEŽAL Kristián - CYPROVÁ Lenka, NEČESÁNEK Miloš (N).