11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

66. L. Sýs - 17. P. Kubík , 54. O. Ostrýž
21

Fotbalisté Hamrů B si připsali proti Věchnovu domácí porážku v poměru 1:2

Hosté se ujali vedení

Hamry B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Věchnova. Hamry v minulém kole sahaly ještě po prvním poločase po bodech, ale nakonec v Pohledci podlehly 4:2. Věchnov naopak zvítězil před vlastními fanoušky nad Jimramovem jasně 4:0. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 17. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Petr Kubík - 0:1. Domácí se pak snažili ještě
o vyrovnání , ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího střelecké ho vzkříšení.

Hosté si výhru pohlídali

Začátek druhého poločasu vyšel lépe hostům, když se trefil jejich nejlepší střelec Ondřej Ostrýž a hosté tak vedli o dva góly 0:2. Domácí se ale v 66. minutě dostali opět do zápasu, když se trefil Ladislav Sýs - 1:2. Do konce zápasu sice ještě zbývalo hodně času, jenže domácí se již vyrovnání nedočkali.

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - P. Vašek [-] , F. Chlubna [-] , V. Kříž [-] , M. Zalaba [-] , K. Tesař [-] - J. Kolarik [-] , L. Sýs [-] , I. Vashkeba [-] (73. M. Poul [-] ) - J. Zábranský [-] , P. Hron [-]

TJ Věchnov
D. Starý [-] - J. Bílek [-] - J. Smolík [-] , P. Soudek [-] , V. Hulák [-] - O. Ostrýž [-] (88. M. Haluška [-] ) , M. Svoboda [-] , P. Kučera [-] , J. Šípek [-] , D. Kolbábek [-] , P. Kubík [-]

ŽK: 62. J. Kolarik - 63. J. Bílek .
Hráči zápasu: V. Kříž - P. Kubík .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - ZEDNÍČEK Vojtěch (N), KOLBÁBEK Tomáš (N).