9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

33. J. Poul , 65. D. Krča , 78. D. Krča
16

Fotbalisté Radostína B si připsali proti Počítkám B důležitou výhru 3:0

Domácí o gól lepší

V 9.kole přivítala rezerva Radostína béčko Počítek. Od samého začátku se hrál opatrný fotbal s minimem brankových příležitostí na obou stranách. Kvalita utkání nebyla bůhví jaká, k čemuž velkou měrou přispěl poněkud těžký terén. Hosté přečkali bez úhony několik standardních situací a postupně se začali osmělovat. Víc než nepovedené střely zpoza vápna jim ale domácí obrana nedovolila. Změnu skóre přinesla 33. minuta kdy zmatků v hostující obraně využil šťastnou brankou Poul a domácí šli do vedení.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhá půle se nesla ve svižnějším tempu a domácí plně kontrolovali hru. Problémy jim dělal neúnavný Koudelka, který svou rychlostí dostával domácí beky do úzkých. Uklidnění do domácích řad přinesla 65.minuta kdy unikajícího Inwalda podrazil Macky a Krča zvýšil z penalty na 2:0. Třetí branku přidal po hezké fotbalové kombinaci a průnikové přihrávky od Večeři opět Krča a bylo hotovo. Utkání se poté již dohrávalo a domácí ukončili 5 zápasovou sérii bez vítězství.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Invald Lukáš: Utrpěli jsme vítězství. Výkon nebyl takový, jaký bychom si představovali, ale na vítězství to stačilo.

D. Homola [-] - J. Poul [-] (69. P. Inwald [-] ) , Š. Pták [-] (57. K. Kučera [-] ) , V. Ambrož [-] (57. M. Láznička [-] ) , J. Koudela [-] (68. P. Barták [-] ) , R. Večeřa [-] , D. Krča [-] , L. Dvořák [-] , P. Koudela [-] , D. Invald [-] , A. Kališ [-]

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - T. Topinka [-] , M. Macky [-] , V. Padalík [-] , T. Říčan [-] (85. L. Trojan [-] ) - D. Bednář [-] , J. Vavřínek [-] , D. Peňáz [-] (68. D. Lipka [-] ) , J. Koudelka [-] , L. Hocke [-] (80. M. Kříž [-] ) - M. Dvořák [-] -

ŽK: 49. J. Koudela , 49. L. Dvořák , 60. J. Poul , 60. D. Invald - 37. D. Bednář .
Hráči zápasu: D. Krča - J. Koudelka .
Počet diváků: 57. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - VEČEŘA Pavel (N), ŠUSTR František (N).