Fotbalisté Ujčova si připsali proti Rudolci další těsnou a nepříjemnou porážku

Hosté se ujali vedení

Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali
přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 21. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Jaromír Vlček - 0:1. Domácí se pak snažili ještěskóre alespoň vyrovnat , ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli do druhého poločasu na co těšit a doufali samozřejmě v

domácí procitnutí a odpoutání z předposledního místa tabulky.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se domácí příznivci vytouženého vyrovnání dočkali v 69. minutě kdy se o trefu na 1:1 postaral Zdeněk Josífek. Ujčov si tak mohl myslet, že jim tato branka pomůže k obratu, jenže odpověď hostů byla rychlá a nečekaná. Hned v 71. minutě vrátil hostům vedení svou druhou brankou v zápase Jaromír Vlček - 1:2. To byla pro domácí taková rána, že se již z toho do konce zápasu nepamatoval a připsali si tak jednu z dalších nepříjemných porážek.

SK Ujčov
Jančík Oskar, vedoucí: Tohle už je vážně krize. Krčíme se kdesi na dně tabulky,nefunguje chemie v týmu a nelepí nám to v zakončení. Vypadá to na pěkně trnitou cestu z těchto sraček. Jak by řekl klasik na posraného aji hajzl spadne. Přitom opticky to na hřišti nevypadá zle jenže i vinou malého sebevědomí ale i absencí tréninku se sem tam dopustíme nedůrazů a taktických chyb což soupeři nemilosrdně a i haluzově okamžitě trestají. Dostat během jednoho týdne dva góly z nepovedeych centrů ze 30m naši situaci dokonale potvrzuje. Včera jsme makali a dokonce přišla i odměna v podobě vyrovnání. Vítr z plachet nám však za chvíli vzal další zkrat a branka v naší síti. Rudolec jsme i přesto zamkli v jejich vápně ale víc než nástřel tyče už v našich nebylo. V neděli jedeme do Losenice kde nám to dlouhodobě vůbec nejde takže očekávám že dojde ke spravedlivé nápravě v podobě exportu bodů do Ujčova. Ujčov pitcho!

SK Ujčov
F. Bureš [-] - J. Nedoma [-] , P. Němec [-] (83. M. Živný [-] ) , J. Štourač [-] (63. P. Mareš [-] ) , M. Loukota [-] , M. Dvořáček [-] , V. Šikula [-] (74. R. Čuhel [-] ) , P. Mitáš [-] (74. J. Večeřa [-] ) , P. Mitáš [-] , Z. Josífek [-] , O. Jančík [-]

FC Rudolec
L. Šerejch [-] - A. Boháček [-] (74. R. Pejchal [-] ) - M. Zmeškal [-] , P. Jaroš [-] (63. J. Ptáček [-] ) , M. Sobotka [-] , V. Musil [-] , J. Vlček [-] , L. Zmeškal [-] , T. Vomela [-] , L. Šerejch [-] , T. Klimeš [-]

ŽK: 21. P. Mitáš , 25. Z. Josífek - 29. P. Jaroš , 39. A. Boháček .
Hráči zápasu: M. Loukota - T. Vomela .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - LOUKOTA Pavel (N), VOMELA Marek (N).