6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

Křižanov B doma přejel Hamry B

18. M. Veselský , 61. J. Stupka , 65. M. Burian (p.) , 76. M. Těšík , 78. M. Těšík - 36. M. Zalaba , 72. P. Vašek (p.)
19

Fotbalisté Křižanova B si připsali proti Hamrům B velmi cennou výhru v poměru 5:2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Křižanov B přivítal na svém hřišti fotbalisty z Hamrů B. Hamry hrály svůj druhý venkovní zápas posobě. V minulém kole, ale podlehly v Jimramově 4:1, a tak doufaly, že zabodují v Křižanově. Ten si přivezl z minulého kola jasné vítězství z Počítek, kde zdejší rezervní tým porazily 6:1.Po úvodní oťukávané přišla v 18. minutě první branka v zápase, o kterou se postaral Matěj Veselský. - 1:0. Hosté ale dokázali do konce poločasu srovnat krok, když se o vyrovnání postaral ve 38. minutě Martin Zalaba - 1:1. Zápas tak byl do druhé poloviny zcela otevřený.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Druhý poločas začal velmi zhurta, když si hned po první akci domácí vybojovali pokutový kop, který pak ve 46. minutě proměnil Martin Burián - 2:1. Tento faktor byl důležitý pro zbytek utkání. V 61. minutě zvyšoval Jakub Stupka na 3:1 a zdálo se, že si domácí v poklidu dokráčí pro vítězství. Jenže v 72. minutě Petr Vašek ještě vykřesal naději na nějaký ten bod. To však domácí brzy rozmetali, když v 76. a 78. minutě dvěma zásahy definitivně zajistil vedení a následnou výhru 5:2  Matěj Těšík. Křižanov tak zaznamenal druhou výhru v řadě.