6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Počítky B získaly proti Rudolci první bod

19

Fotbalisté Počítek B si připsali proti Rudolci první bod v soutěži za remízu 1:1

Hosté se ujali vedení

Počítky B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rudolce. Počítkám stále patří poslední příčka tabulky, když na svoje první body stále čekají. V minulém kole hrály též na domácím hřišti a podlehly jasně Křižanovu B 1:6. Rudolci se také příliš nedařilo a podlehl na svém hřišti Věchnovu jasně 1:4.. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 29. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Jaromír Vlček - 0:1. Domácí se pak sice snažili o

vyrovnání , ale do konce poločasu již žádná branka nepadla.
Takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit.

Domácí dokázali vyrovnat

Ve druhém poločase se domácí celek samozřejmě snažil alespoň o vyrovnání, ale pozorná hostující obrana dlouho odolávala. Až v 71. minutě Jonáš Koudelka překonal hostujícího brankáře a bylo vyrovnáno na 1:1. V závěru zápasu již žádný tým nestrhnul vedení na svoji stranu a tak Počítky mohly slavit první bod v soutěži.

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - T. Straka [-] , V. Padalík [-] , A. Šuhajda [-] (52. D. Lipka [-] ) , T. Topinka [-] - L. Hocke [-] , P. Beneš [-] , D. Bednář [-] (65. L. Sláma [-] ) - J. Koudelka [-] (79. L. Trojan [-] ) , M. Dvořák [-] - J. Vavřínek [-]

FC Rudolec
V. Musil [-] - A. Boháček [-] - P. Jaroš [-] , M. Sobotka [-] , L. Zmeškal [-] , J. Vlček [-] , P. Čejka [-] , T. Vomela [-] , P. Jaroš [-] , T. Klimeš [-] , M. Zmeškal [-] (65. L. Šerejch [-] )

ŽK: 78. T. Topinka , 81. D. Lipka - 76. M. Sobotka , 83. P. Jaroš .
Hráči zápasu: T. Straka - T. Vomela .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: DOLEŽAL Lukáš - ŠUSTR František (N), ŠKODA Jiří (N).